Alphonso David, Amerikalı bir avukat ve LGBT sivil haklar lideridir. HR5 Eşitlik Yasası bugünkü yargı komitesine tanık olan Alphonso David, “biyolojik cinsiyet iki ile sınırlı değildir” dedi.Alphonso David İnterseks üçüncü bir cinsiyet değil, cinsiyet kromozomu bozukluğudur. İnterseksin 3. bir cinsiyet olduğunu söylemek, en kötü ihtimalle samimiyetsiz veya en iyi ihtimalle cahildir. Bu, ayak parmağı veya fazladan ayak parmağı olmadan doğan birinin insan olmadığını ve tamamen başka bir tür olduğunu söylemekle eşdeğerdir. Cinsel gelişim farklılıkları olan insanlar (“interseks”) hala ya erkek ya da kadındır Bu yeni komplo, düz toprak hareketininkine yol açan düşünce sürecine benzer mi?

Author

9 Comments

1. Çanakkale dan kimler var. Flat Earther üzerinden geçin !!!! . Selam herkese bu web sitesi inanki mükemmel, sağolun , memo – 291

2. Adıyaman dan kimler var. Flat Earther üzerinden geçin !!!! . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 157

3. Bu konu : ” Flat Earther üzerinden geçin !!!! ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 225

4. Rize merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran edici, saolun 20-03-2021 04:32:16

5. Bu konu : ” Flat Earther üzerinden geçin !!!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, face de paylaştım , memo – 417

6. Bu konu : ” Flat Earther üzerinden geçin !!!! ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 280

7. Bu konu : ” Flat Earther üzerinden geçin !!!! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 451

8. Bu konu : ” Flat Earther üzerinden geçin !!!! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki güzel, şukuladım , hatice – 43

9. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link