Kategoriler
Genel

Floyd George Olayı hakkında şaşırtıcı sorular:

• Arkadan bir fotoğraf neden yoldaki adamın kelepçelenmediğini ve önden videonun kelepçelendiğini gösteriyor?

• Restoran gözetim videosundaki polis arabası, Floyd’un arkasındakinden neden farklı (farklı araba numaraları)?

• Gözetim görüntülerindeki onu yakalayan polisler neden gerçek olayda polisten farklıydı?

• Video neden dizel yakıt fiyatını 2,49 dolarlık alanda normal fiyat yerine 99 sent olarak gösteriyor?

• Polis arabasında neden üzerinde “Polis” yazılı belediye olmayan bir plaka var?

• Derek’in, aynı bölge için çalışıyorlarsa neden eşiyle eşleşen ikinci bir polis rozeti üzerinde tamamen farklı bir polis rozeti var?

• Hem Tou Thao hem de Derek Chauvin’in her ikisinin de daha önce aşırı güç kullanımı için araştırıldığı ve State AG Amy Klobuchar tarafından suçlanmadığı neden garip değil? Ayrıca Memur Derek Chauvin, eşinin kız kardeşi Kelli ile evlidir.

• İnsanlarla çevrili ve video kaydedildiğinde 8 dakika boyunca birinin boynunda diz çökmeye devam edecek kadar aptal bir polis var mı?

• Ölenlerin kuzenlerinin ve nişanlısının görüşmeler sırasında tamamen gözyaşı dökmesi mümkün müdür?

• Neden ana polisin çoğu zaman diz çökmüş cebinde bir eli var?

• Neden diz çökmüş memur sanki kamera için poz veriyormuş gibi tamamen serin ve sakin görünüyordu?

• Floyd’un ve boynuna diz çökmüş memurun, 17 yıldır memur olan El Nuevo Rodeo Club’da aynı vardiyada birlikte güvenlik sağlaması garip değil mi (her ikisi de COVID-19 virüsü nedeniyle işten çıkarıldı)?

• Neden bu subayın komşuları onun polis olduğunu bilmediklerini ve onu asla üniformalı görmediklerini söylüyor?

• Neden diğer büyük sözde siyah polis cinayetleriyle aynı avukat tutuldu? Avukat Benjamin Crump. Önceki davalarda çalışan ve aynı zamanda şehir dışından isyan getiren otobüslerle sonuçlanan aynı avukat?

• Mağaza gözetim videosu, Floyd’un memurla sakin ve itaatkâr bir şekilde yürüdüğünü ve tutuklamaya direnmediğini gösterirken, memur yavaşça yan yürüyüşe oturmasına izin verdi ve birden fazla memur sakin bir şekilde onunla sohbet etti? Bu, bir polis memurunun yere koyma ve dizini boynuna yerleştirme ihtiyacı hissedeceğinden şüpheleniyor mu?

• EMT çalışanları (kurşun geçirmez yelekler de dahil olmak üzere polis üniforması giymiş) neden bilinçsiz George’u sedyeye döktüler ve boşalttılar? Bu, eğitimli acil durum çalışanlarının olası bir boyun yaralanması olan bir kişiyi kaldırması değildir. Neden triyaj girişiminde bulunmadılar veya CPR’yi denemediler?

• Birisi boynunu diz çöktüğünde gerçekten nefes alamıyor ve kurban nefes alamıyorsa uzun süre gerçekten konuşabiliyor mu?

• Öldürme Sonrası: Neden siyah bir gizli polis (St. Paul) polisi ve pencereleri kırarak dolaşan siyah bir şemsiye taşıyan (ve diğerleri de benzer şekilde ateş yakıyor) ve bir isyanı kışkırtan gibi görünen beyaz bir adam? Bu JFK çekimi sırasında “şemsiye adamı” andırıyor mu?

• Neden neredeyse tüm isyancılar, Minneapolis’ten değil, “beyaz” isyanların başlangıcında mahallenin tahrip olmasına neden oldular? Bir polisin siyah bir adamı öldürmesinden sonra siyah bir mahallede mi?

• Neden Polis Şefi isyanları ve kundakçıları kışkırtanların Minnesota’dan gelmediğini gösterdi?

• Bir CNN Haber Ekibi neden sadece gözaltına alınmadı aynı zamanda tutuklandı?

• “Floyd George Olayı hakkında şaşırtıcı sorular:” için 54 yanıt

Bartın merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım 10-06-2020 21:57:20

Şırnak merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım 11-06-2020 02:04:12

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-06-2020 23:08:11

Yozgat merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-06-2020 04:19:57

Düzce merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 16-06-2020 02:15:59

Balıkesir merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız harbiden mükemmel, teşekkürler 01-07-2020 13:18:33

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 05-07-2020 01:14:27

Denizli merkezden ben ziya. Selam web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-07-2020 12:30:43

Adana merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 16-07-2020 19:49:50

Mardin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, teşekkürler 17-07-2020 23:49:55

Çanakkale merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 18-07-2020 12:47:30

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 24-07-2020 20:37:47

Kütahya merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 25-07-2020 09:09:12

Edirne merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız valla çok iyi, linkedinde paylaştım 01-08-2020 16:32:14

Tokat merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-08-2020 14:18:43

Kastamonu merkezden ben banu. Merhaba web siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2020 20:49:55

Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 07-08-2020 15:28:08

Hakkari merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 31-08-2020 17:39:55

Tunceli merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 12:48:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir