Emekli bir denizci olan bir arkadaşım bana, Fontana Barajı’nın bulunduğu yerde bulunan Büyük Smoky Dağları Ulusal Parkı’nın dağlarının altında ABD hükümetinin gizli bir KÖŞEĞE sahip olduğunu söyledi. Bu arkadaş, Washington DC’ye bir saldırı olması durumunda Baraj’ın devlet hizmetlerinin devamlılığı için enerji kaynağı görevi göreceğini belirtti. O bölgenin etrafındaki dağların çok büyük olduğu göz önüne alındığında, bu KÖPÜK’ün herhangi bir potansiyel bombalama tehdidinden kolayca korunabileceğini ve Baraj’ın savaş sırasında hükümeti yönetmeye devam etmek için gereken enerjiye güç sağlamak için yeterli elektrik üreteceğini söyledi.

Bunun gibi bir şey duyan var mı? Barajın DC’ye oldukça yakınlığı, Smokies’teki dağların büyüklüğü ve orada büyük bir barajın varlığı göz önüne alındığında, bu teorinin bacakları olduğunu düşünüyorum.

Author

27 Comments

1. Amasya merkezden ben ziya. Selam paylaşım vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 10-04-2021 11:38:14

2. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa harbiden güzel, teraziye tıkladım 10-04-2021 16:00:19

3. Batman dan kimler var. Fontana Gölü ve GSMNP altında Gizli DUMB? . Merhaba herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 41

4. İzmir dan kimler var. Fontana Gölü ve GSMNP altında Gizli DUMB? . selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, tebrikler , banu – 372

5. Van merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, saolun 11-04-2021 12:22:44

6. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 16-04-2021 13:01:02

7. Eskişehir dan kimler var. Fontana Gölü ve GSMNP altında Gizli DUMB? . Mrb sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 236

8. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 28-04-2021 14:26:04

9. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

10. Bu konu : ” Fontana Gölü ve GSMNP altında Gizli DUMB? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun , gaye – 351

11. Bu konu : ” Fontana Gölü ve GSMNP altında Gizli DUMB? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 230

12. Bu konu : ” Fontana Gölü ve GSMNP altında Gizli DUMB? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 151

13. Diyarbakır merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-05-2021 23:14:15

14. Afyon dan kimler var. Fontana Gölü ve GSMNP altında Gizli DUMB? . Selamın aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 33

15. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

16. Bu konu : ” Fontana Gölü ve GSMNP altında Gizli DUMB? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki güzel, tebrikler , hatice – 426

17. Selamlar sayfa vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

18. Muş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten inanki iyi, facebookta paylaştım 09-06-2021 19:57:26

19. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

20. Bingöl merkezden ben Hasan. Mrb siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 02:48:21

21. Sinop merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2021 03:47:21

22. Sinop merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 00:08:42

23. Isparta merkezden ben . Selam herkese sayfa harbiden güzel, twitter da paylaştım 10-07-2021 04:09:44

24. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

25. Bu konu : ” Fontana Gölü ve GSMNP altında Gizli DUMB? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 118

26. Uşak merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun 28-07-2021 02:14:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link