Emekli bir denizci olan bir arkadaşım bana, Fontana Barajı’nın bulunduğu yerde bulunan Büyük Smoky Dağları Ulusal Parkı’nın dağlarının altında ABD hükümetinin gizli bir KÖŞEĞE sahip olduğunu söyledi. Bu arkadaş, Washington DC’ye bir saldırı olması durumunda Baraj’ın devlet hizmetlerinin devamlılığı için enerji kaynağı görevi göreceğini belirtti. O bölgenin etrafındaki dağların çok büyük olduğu göz önüne alındığında, bu KÖPÜK’ün herhangi bir potansiyel bombalama tehdidinden kolayca korunabileceğini ve Baraj’ın savaş sırasında hükümeti yönetmeye devam etmek için gereken enerjiye güç sağlamak için yeterli elektrik üreteceğini söyledi.

Bunun gibi bir şey duyan var mı? Barajın DC’ye oldukça yakınlığı, Smokies’teki dağların büyüklüğü ve orada büyük bir barajın varlığı göz önüne alındığında, bu teorinin bacakları olduğunu düşünüyorum.

Author

9 Comments

1. Amasya merkezden ben ziya. Selam paylaşım vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 10-04-2021 11:38:14

2. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa harbiden güzel, teraziye tıkladım 10-04-2021 16:00:19

3. Batman dan kimler var. Fontana Gölü ve GSMNP altında Gizli DUMB? . Merhaba herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 41

4. İzmir dan kimler var. Fontana Gölü ve GSMNP altında Gizli DUMB? . selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, tebrikler , banu – 372

5. Van merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, saolun 11-04-2021 12:22:44

6. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 16-04-2021 13:01:02

7. Eskişehir dan kimler var. Fontana Gölü ve GSMNP altında Gizli DUMB? . Mrb sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 236

8. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 28-04-2021 14:26:04

9. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link