Fort Hood’da neler oluyor?

Bilmiyorum, ama resmi bir Ordu görevi için kesinlikle garip. Keşke orada daha fazlası olsaydı.

2013’ten başlayarak, temelde önümüzdeki birkaç yıl boyunca da temelde her yıl orada çekimler olduğunu unutmayın.

https://www.history.com/this-day-in-history/army-major-kills-13-people-in-fort-hood-shooting-spree

Binbaşı Nidal Malik Hasan, bir Ordu psikiyatristi(ilginç!), bir ABD askeri tesisindeki en kötü toplu katliamdı.

5 Kasım öğleden sonra erken saatlerde, 39 yaşındaki Hasan, yarı otomatik bir tabancayla silahlanmış, “Allahu Ekber” (Arapça “Tanrı büyüktür” anlamına gelir) diye bağırdı ve ardından bir Fort Hood işlem merkezinin içindeki kalabalığa ateş açtı. Yurtdışına konuşlandırılmak üzere olan veya konuşlandırmadan dönmekte olan askerler tıbbi taramalar aldı. 12 asker ve bir Savunma Bakanlığı çalışanının hayatını kaybettiği katliam, Hasan’ın sivil polisler tarafından vurularak gözaltına alınmasından yaklaşık 10 dakika önce sürdü.

“Fort Hood’da neler oluyor?” üzerine 15 yorum

1. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2020 16:54:07

2. Hatay merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 23-08-2020 17:25:10

3. Uşak merkezden ben Aylin. Mrb sayfa cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 04:04:05

4. Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız cidden çok iyi, teşekkürler 04-09-2020 13:48:41

5. Trabzon merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 16-09-2020 07:37:17

6. Uşak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-09-2020 12:41:41

7. Düzce merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-10-2020 01:24:32

8. Kayseri dan kimler var. Fort Hood’da neler oluyor? . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 101

Yorum yapın