Kategoriler
Genel

FOS? Konuşma Özgürlüğü mü, Bok Dolu mu? Burada hoşunuza gitmeyecek bir görüş dinleyin.

Bence, benim düşünceme göre, koronavirüsün yasal olduğuna inanmıyorum. İşte 40 yaşında bir Amerikalı olarak benim bakış açımdan gördüğüm şey.

Medya her şey hakkında yalan söyleyecektir. Birçok kişi medyanın herhangi bir şey hakkında yalan söyleyeceğini kabul ediyor. Ve bu insanların çoğu bir sonraki büyük yalanı satın alacaklar. Bunun defalarca gerçekleştiğini gördüm. Bu koronavirüs ile ilgili neler olduğunu nasıl bilebiliriz? Bilmediğinizi bilecek kadar bilin. Evet, gripten, koronavirüsten daha fazlası olabilir. Ayrıca yoktur ve hype kendini devam ettirir. Ayrıca, koronavirüs hype, bir aldatmaca olarak başladı ve daha sonra viri erişimi olan bir seviyedeki biri bir kişinin gevşemesine izin verdi. Bu yüzden olasılığı kabul ediyorum ve hala saçmalık olduğuna inanıyorum.

Koronavirüse bu açıdan bakın. Yıllar ve yıllar boyunca, insanlar hükümetlerin güçlerini, küreselistleri, ne demek istersen, hepimizin bölünmüş, aptal, eninde sonunda ölmekten korkmasını ve tarihte olmasını istiyorlar. 2020 özellikle.

Bir video oyunu ve hollywood filminde koronavirüs kaynak şirketinin Umbrella Corp'a nasıl paralel olduğuna bakın.

Bak, corona güneşin etrafındaki ışık. Güneş tutulması sırasında görülen ışık. Güneş ışığı / gerçeğin ışığı engellendiğinde. Kara delik güneş. Bazıları Kara delikli güneşe Pluto der ve Plüton hades aka cehennem için başka bir kelime. Plütokrasi, zenginlerin dünyayı kontrol ettiği zamandır. Henüz bilmiyorsanız, bu şeylere bakın.

Herkes karantinaya alındı. Amazon, evinize Soylent Green dağıtan insansız hava araçları. (Eğer bilmiyorsanız Soylent Green filmine bakın, tarihler gerçekleşiyor ve şimdi Soylent adında bir şirket var.)

Yüzüne dokunma, göze bakma, maske takma, evini terk etme … … sana aynı kaynaklardan ve sana yalan söyleyen insanlardan söylenen mesaj hayatınızdaki her şey hakkında ve sağlığınız ve refahınızla hiç ilgilenmeyin.

Unutma. Hatırlamak.

Geçen yıl hatırla. "Medyanın söylediği hiçbir şeye inanmayın, her şey Şeytan'a inanmanızı isteyenlerin ölmesini istiyor." Son Dakika Haberleri, coronavirus sizi almaya geliyor !!!

Kaçakçıdan kaçmayın ve saklanmayın.

Doğru ye. Genellikle hasta ve berbat insanları takılmayın. Hijyenik olun. Virüsün adını yüksek sesle söyleme. Bazıları bunun batıl inançlı olduğunu düşünebilir ve bunu yapsanız bile, çocuklarımın ölmesini istediğimi söyleyerek dolaşır mısın, hastalanmak ve ölmek istiyorum Hayır, yapmazsın. Gücünüzü küçümsemeyin, İrade Gücünüzün üstesinden gelmek, bağışık olmak ve her düzeyde karanlıkla savaşmak için. Ayrıca, aptal olma ve birinin hapşırdığı bir sandviç yemem, biliyor musun?

Kesin beni, reddet beni, idgaf. Diyorum ki hype inanma. Akıllı ol. Akran baskısına boyun eğme. Düşünmeyin çünkü herkes öyledir. . . tamam ya da olacak ya da olmayacak. Bu saçmalık. Kendine iyi bak. Eğer herkesin ne yaptığını ve söylediklerini düşünmek yerine kendimizle ilgilenseydik, hepimiz iyi olurduk. Biraz bir paradoks ve işler böyle işliyor. <3

r / mainstreamkillaz

“FOS? Konuşma Özgürlüğü mü, Bok Dolu mu? Burada hoşunuza gitmeyecek bir görüş dinleyin.” için 12 yanıt

Kars merkezden ben gaye. Merhaba sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-03-2020 14:46:58

Şanlıurfa merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, saolun 08-03-2020 19:08:52

Aydın merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 09-03-2020 23:40:48

Amasya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 12-03-2020 10:27:12

Bilecik merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız cidden çok güzel, şukuladım 19-03-2020 03:25:39

Kars merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım 24-03-2020 04:30:49

Zonguldak merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, saolun 27-03-2020 13:50:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir