Kategoriler
Genel

Fox kanalı 'yt kanalı "Киноостров" veya "kinoostrov" klipleri aniden yüklenir.

Geçenlerde bu kanalın videolarını yt ev beslememde desteklediğini gördüm ve tilki haber bölümlerinin yüklemelerinden oluşuyor. Biyoya göre "Киноостров" veya "Kinoostrov" adlı çocuklar için bir film okulunun yt kanalı ve haklı olarak 8 yıldır çocuklar tarafından skeç ve vids gönderiyorlar. 8 ay önce bu tür videoları göndermeyi bıraktılar ve son 2 gün boyunca 30'dan fazla tilki haber videosu yayınladılar.

Ayrıca daha önce Rusça iken vids açıklaması şimdi ingilizce. Rus kanalının bu görünür hacklemesinin arkasında kim olduğu hakkında bir fikrin var mı?

kendin için gör

“Fox kanalı 'yt kanalı "Киноостров" veya "kinoostrov" klipleri aniden yüklenir.” için 20 yanıt

Niğde merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2020 20:44:09

Kayseri merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım 17-03-2020 08:21:27

Kahramanmaraş merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, sağolun 20-03-2020 11:39:38

Erzincan merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 23-03-2020 06:55:23

Kırıkkale merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi valla iyi, face de paylaştım 31-03-2020 08:17:46

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım yeminle iyi, teşekkürler 02-04-2020 10:17:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir