Fox News komplo çevrelerinde neden ilgi görmüyor?

Demek istediğim, kolay cevap, komplo teorilerinin hayranlarının çarpık olduğu, ama yine de.

Sol kanat haber kuruluşları, sol kanat gündemleri, DNC ile yakın bağları, aşırı Yahudi bolluğu vb. Nedeniyle eleştiriliyor.

Ancak Fox News, bunların en büyük ağıdır. Amerikalılar ve Amerikan kültürü üzerinde muazzam miktarda doğrudan etkiye sahiptir. Yirmi yıl boyunca on milyonlarca Amerikalıyı radikalleştirdi … Ve bir yabancıya ait.

Diyelim ki, Avustralya “kötü adam” ülkelerden biri değil, ama yine de, bir yabancının ülkemiz üzerinde bu kadar doğrudan etkiye sahip olması ve Başkanımızla kişisel bir ilişkisi olması biraz rahatsız edici değil mi? Fox’la ilgili her şey aynıysa, sola kayması dışında, komplo gruplarında kesinlikle büyük bir tartışma konusu olurdu, ama yine de değil. Neden olmasın?

“Fox News komplo çevrelerinde neden ilgi görmüyor?” üzerine 17 yorum

1. Adana merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 07:22:36

2. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım valla güzel, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:03:25

3. Mersin dan kimler var. Fox News komplo çevrelerinde neden ilgi görmüyor? . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 315

4. Tunceli dan kimler var. Fox News komplo çevrelerinde neden ilgi görmüyor? . Slm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 212

5. Bolu merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:38:28

6. Bu konu : ” Fox News komplo çevrelerinde neden ilgi görmüyor? ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 150

7. Van dan kimler var. Fox News komplo çevrelerinde neden ilgi görmüyor? . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, face de paylaştım , ahmet – 394

8. Düzce merkezden ben ali. Selamlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-01-2021 03:13:27

9. Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, sağolun 31-01-2021 18:10:36

10. Kırıkkale merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, sağolun 06-02-2021 19:05:28

11. Şanlıurfa merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-02-2021 16:28:08

12. Bu konu : ” Fox News komplo çevrelerinde neden ilgi görmüyor? ” çok güzel. Slm sayfa harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 354

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link