Kategoriler
Genel

Fox News ve CDC, koronavirüsü yaymaya çalışıyor. Ted Cruz'un el sıkıştıktan ve koronavirüs hastasıyla konuştuktan sonra iyi olması gerektiğini söylüyorlar.

Bu makaleyi şimdi Fox News'ta Ted Cruz'un bir kişiyle konuştuğunu ve elini sıktığını söylüyordum. Adamın koronavirüs ile enfekte olduğu bulundu. Fox News ve CDC diyor

"Kendi kendine karantina için CDC kriterlerini karşılamadığını ekledi, çünkü semptomlar ortaya çıkmadan önce test etkili değildi.

Cruz, "Tıbbi yetkililer, yukarıdaki kriterler göz önüne alındığında, CPAC'den bu yana geçen 10 gün içinde benimle etkileşimde bulunan kişilerin potansiyel bulaşma konusunda endişelenmemesi gerektiğini açıkça belirtti." Dedi.

İnsanların koronavirüsün asemptomatik taşıyıcıları olduğunu zaten biliyoruz. CDC'nin son 10 gün içinde Ted Cruz ile etkileşime giren kişilerin bulaşma bilimsiz ve yalan olduğu konusunda endişelenmemesi gerektiğini söylemesi. Bir kişinin koronavirüs aldıktan sonra 5 gün içinde asemptomatik olabileceğini biliyoruz. Ted Cruz süper bir koronavirüs yayıcı olabilir.

Bu, Fox News tarafından COVID19'da bu tür yanlış bilgilendirmelerin yayılması suç ihmalidir. Bu koronavirüsü kongre ve beyaz saraydaki diğerlerine de yayabilir.

https://www.foxnews.com/politics/ted-cruz-coronavirus-patient-cpac-remain-home

“Fox News ve CDC, koronavirüsü yaymaya çalışıyor. Ted Cruz'un el sıkıştıktan ve koronavirüs hastasıyla konuştuktan sonra iyi olması gerektiğini söylüyorlar.” için 27 yanıt

Mersin merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, tebrikler 09-03-2020 10:32:14

Sakarya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler 09-03-2020 10:49:45

Isparta merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 09-03-2020 11:38:30

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 09-03-2020 11:50:31

Giresun merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, saolun 09-03-2020 12:14:00

Bitlis merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-03-2020 03:02:14

Siirt merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın vallaha hayran edici, teşekkürler 17-03-2020 03:51:20

Kars merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler 19-03-2020 23:50:28

Yalova merkezden ben ziya. Selamlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun 20-03-2020 16:25:03

Çankırı merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 26-03-2020 05:52:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir