Frank G. Wisner (Trump lehine) ve Edward M. Gabriel (Biden lehine) 2012 ve 2016 seçimlerine ve şimdi de 2020 seçimlerine hile yaptı. Uyanmak!

Ben, Clinton Mafyası ile uzun vadeli bir anlaşmazlığa karışmış eski bir hükümet içerisindenim (bu, şimdiye kadar bu anlaşmazlıkla üç seçime hile karışmasına neden oldu. Bu, kendim ve Büyükelçi Edward M. Gabriel arasında 2012 seçimlerini Obama lehine hile yapmak için kullanılan kamuya açık ve gizli anlaşmalar (Clintonları içeren bir skandalı saklayarak).

https://www.youtube.com/watch?v=KvSyjT67gcE

Şu adreste yayınlanan kanıtların bir kısmını bulabilirsiniz theinvestigation.org Her ne kadar küresel kitle iletişim araçlarının bu skandalı haber yapması yasak olsa da, çünkü hepsi zaten on yıllardır LGBT dini kültüne yalan söylemekle suçlanıyorlar (böylece bu dini tarikatın medyadaki mutlak etkisini sadece bir günde çökertiyorlar). Sosyal medya kelimenin tam anlamıyla böyle bir skandalın halka sızmasının tek yoludur ve bu nedenle, 2020 seçimlerinden önce halkın bu skandaldan kesinlikle haberdar edildiğini belgeleyebileceğimden emin oluyorum.

Trump / Biden’e HAYIR ve GERÇEĞE EVET Deyin

“Frank G. Wisner (Trump lehine) ve Edward M. Gabriel (Biden lehine) 2012 ve 2016 seçimlerine ve şimdi de 2020 seçimlerine hile yaptı. Uyanmak!” üzerine 16 yorum

1. Erzincan merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2020 19:39:11

2. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-09-2020 10:57:59

3. Karaman merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 23-09-2020 10:59:12

4. Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 11:02:06

5. Kars merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız vallaha güzel, face de paylaştım 02-10-2020 02:46:46

6. Tokat dan kimler var. Frank G. Wisner (Trump lehine) ve Edward M. Gabriel (Biden lehine) 2012 ve 2016 seçimlerine ve şimdi de 2020 seçimlerine hile yaptı. Uyanmak! . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 374

Yorum yapın