Kategoriler
Genel

Frank Sinatra 'şarkıcıdan daha iyi bir kokain satıcısı' idi: Pablo Escobar'ın oğlu, şarkıcının uyuşturucu lordu babasının iş ortağı olduğunu olağanüstü iddia ediyor

https://www.dailymail.co.uk/news/article-3308155/Frank-Sinatra-better-drug-dealer-singer-says-drug-lord-Pablo-Escobar-s-son-claims-crooner-father- s-iş-partner.html

Pablo'nun oğlu Sinatra'nın onunla uğraştığını söylüyor,

PABLO ESCOBAR'ın oğlu babasının "CIA kokain satışı için çalıştı"; (CIA) Escobar'ın yasalara meydan okumasına izin veren ve ona neredeyse bir hükümetle aynı gücü veren “pratik olarak ortaklarıydı”; Escobar ABD'ye günde 15 Ton kaçakçılık yaparak haftada 420 Milyon Dolar yaptı.

📷 https://www.democraticunderground.com/10022291453#post1

Şarkıcı FRANK SINATRA'nın Pablo için büyük bir kaçakçı olduğunu iddia ediyor

http://csglobe.com/escobar-son-dad-worked-cia-cocaine/ 22 ŞUBAT 2017

https://en.wikipedia.org/wiki/Pablo_Escobar

Kötü şöhretli Medellín kartel uyuşturucu kralı oğlu Pablo Escobar'ın oğlu Juan Pablo Escobar Henao, şimdi babası diyor “CIA için çalıştı.”

Takma adı altında yaşayan Pablo Pablo In Fraganti adlı yeni bir kitapta, Juan Sebastián Marroquín, açıklıyor onun “baba CIA için Orta Amerika'da Komünizme karşı mücadeleyi finanse etmek için kokain sattı. ”

“Uyuşturucu işi hayal ettiğimizden çok farklı” diye devam ediyor.

“CIA'nın yaptığı, ilacı ülkelerine almak ve harika bir anlaşma yapmak için kontrolleri satın almaktı.”

* “Parayı yalnız yapamadı,” * Marroquín özenli bir röportajda, “Ancak bu paraya erişmesine izin veren ABD ajanslarıyla.

CIA ile doğrudan ilişkileri vardı. ”

Özellikle, Marroquín ekledi, “CIA'ya en fazla uyuşturucu satan kişi Pablo Escobar'dı.”

İlk kitabının öncelikle baba olan Escobar'ı kapsadığı yerde, Marroquín’in Arjantin'de yeni piyasaya sürülen ikincisi, “Babamın aralarında Amerikan CIA ile aktif olarak yer aldığı uluslararası yolsuzluk bağları,” o dedim son bir röportajda.

Bu hükümet ortakları “Pratik olarak ortaklarıydı” Bu da Escobar'ın yasalara meydan okumasına izin verdi ve ona neredeyse bir hükümetle aynı gücü verdi.

Tahmin edilebileceği gibi, bu bilgiler Amerika'daki medya manşetlerinde uygun değildir.

CIA ABD'ye kokain kaçakçılığı bazı kalay folyo komplo teorisi gibi geliyorsa, tekrar düşünün. Uyuşturucu ticaretindeki iddiaları 1996 yılında Gary Webb tarafından San Jose Mercury News için patlayıcı bir soruşturma dizisi “Dark Alliance” da ortaya çıktı.

Webb'in yürüttüğü soruşturma, CIA, Nikaragua kontraları ve Afrikalı-Amerikalı toplulukları tahrip eden kokain ticareti arasındaki bağları ortaya çıkardı.

Soruşturma, kitlesel protestoları ve kongre oturumlarını ve ana akım medyadan Webb’in raporlarını itibarsızlaştırmak için açık tepkileri tetikledi. Ancak, onlarca yıl sonra, yetkililer öne çıkacaktı Webb’in ilk soruşturmasını desteklemek için.

Sonra senatör John Kerry bile serbest bırakıldı ayrıntılı rapor Contra çabalarını uyuşturucu ve silah kaçakçılığıyla ilişkilendiren sadece “önemli kanıtlar” olmadığını iddia ederek – ama ABD hükümeti bunu biliyordu.

Escobar'ın bilindiği gibi, El Patron, tarihteki neredeyse tüm uyuşturucu satıcılarından daha fazla servet topladı – bir noktada haftada yaklaşık 420 milyon dolar gelir elde etti ve bildirildi ki dünya kokainin yaklaşık yüzde 80'i.

Escobar indi üzerinde Forbes’Yedi düz yıldır uluslararası milyarderlerin listesi ve – işletmenin niteliği katı sayıları elde etmeyi imkansız hale getirmesine rağmen – tahmini 30 milyar dolar civarındaydı.

Escobar ve Medellín karteli kaçak ABD'ye 15 ton kokain – her gün – ve binlerce ölü ceset iz bıraktı.

“Kolombiya'nın kuzey kıyısından dokuz yüz mil koştu ve sadece açıktı,” gazeteci Ioan Grillo, “El Narco: Meksika’nın Suç İsyanı İçinde” kitabında yazdı.

"Kolombiyalılar ve Amerikalı meslektaşları, sürat teknelerinde karaya fırlatılacakları yerden denize çok fazla hava üfleyecek, hatta doğrudan Florida anakarasına uçacak ve kırsal kesimde çökmesine izin verecekti."

Marroquín'in yeni kitapta açıkladığı şey gerçekten doğruysa, CIA, Amerikalıların sınırsız miktarda kokaine erişimini sağlamada önemli bir rol oynadı – ABD hükümeti uyuşturucu savaşını teşvik etmek için sığınaklı bir şekilde uyuşturucuya karşı korkuttu.

Aslında, Marroquín'in titizlikle gözlemlediği gibi, uyuşturucu yasağı en iyi uyuşturucu yanlısı propagandasını yapar – Yasadışı bir şeyin doğası doğal olarak ona daha fazla çekicilik kazandırır.

Frank Sinatra, Pablo ile işbirliği yapıyor:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-3308155/Frank-Sinatra-better-drug-dealer-singer-says-drug-lord-Pablo-Escobar-s-son-claims-crooner-father- s-iş-partner.html

Pablo Escobar’ın Oğlunun Kitabından En İyi 10 Masal

Yazan Kyra Gurney – 5 Aralık 2014

https://www.insightcrime.org/news/analysis/top-ten-tales-pablo-escobar-book/

İSPANYOLCA ORİJİNAL HİKAYE

… shylock92008 tarafından gönderildi
(Bağlantı) (Yorum)

“Frank Sinatra 'şarkıcıdan daha iyi bir kokain satıcısı' idi: Pablo Escobar'ın oğlu, şarkıcının uyuşturucu lordu babasının iş ortağı olduğunu olağanüstü iddia ediyor” için 29 yanıt

Karaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 06-02-2020 05:34:09

Konya merkezden ben ali. Merhabalar sayfan inanki çok iyi, twitter da paylaştım 06-02-2020 15:02:47

Yozgat merkezden ben Emine. Selam paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım 08-02-2020 00:14:04

Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 08-02-2020 00:19:00

Hakkari merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 13-02-2020 07:59:05

Kilis merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 21-02-2020 22:09:42

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Slm web siten inanki hayran edici, tebrikler 29-02-2020 21:50:46

Bursa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler 01-03-2020 08:48:40

Trabzon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-03-2020 11:08:58

Yozgat merkezden ben Aylin. Slm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun 21-03-2020 23:43:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir