Fransa, Küresel Güvenlik Yasası dedikleri şeyi yaratmaya çalışıyor, bu da polis güçlerini herhangi bir şekilde memuru rahatsız edecek şekilde fotoğraflamayı veya kaydetmeyi suç haline getiriyor. Gazeteci veya sivil olmanıza bakılmaksızın. Bir yıl hapis ve 45.000 euro para cezası ile yayımlanabilir. Bununla birlikte, yasanın dili kasıtlı olarak çok gevşektir ve bu, koruyucuları koruyan yasal bir otorite bahanesiyle kamuoyundaki muhalefetin kolayca sansürlenmesine izin verir. Bu gevşek dille, fotoğraflanan / kaydedilen her yüz için para cezası / hapis süresini istifleme yeteneği de gelir, böylece polisin çiftler halinde çalışma eğiliminin doğası veya sivil kargaşa durumlarında çok hızlı bir şekilde kontrolden çıkabilir. büyük oluşumlarda çalışın. 30 polis memurunun fotoğrafını çekmenin cezasını düşünün.

Author

25 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 07:11:34

2. Şanlıurfa dan kimler var. Fransa’da önerdikleri Küresel Güvenlik Yasası ile ilgili olanlardan kimse bahsetmeyecek mi? . Selamlar web siten ciddiyim çok güzel, şukuladım , Hasan – 28

3. Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan cidden iyi, saolun 06-12-2020 13:14:43

4. Bu konu : ” Fransa’da önerdikleri Küresel Güvenlik Yasası ile ilgili olanlardan kimse bahsetmeyecek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz güzel, saolun , banu – 225

5. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler

6. Burdur merkezden ben Aylin. Slm web siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 09-12-2020 12:11:32

7. Selamın aleyküm siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım

8. Bu konu : ” Fransa’da önerdikleri Küresel Güvenlik Yasası ile ilgili olanlardan kimse bahsetmeyecek mi? ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 236

9. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. Afyon dan kimler var. Fransa’da önerdikleri Küresel Güvenlik Yasası ile ilgili olanlardan kimse bahsetmeyecek mi? . Merhabalar web siteniz inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 244

11. Kocaeli dan kimler var. Fransa’da önerdikleri Küresel Güvenlik Yasası ile ilgili olanlardan kimse bahsetmeyecek mi? . Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ali – 317

12. Kırklareli merkezden ben emin. Merhabalar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-01-2021 08:29:00

13. Kahramanmaraş dan kimler var. Fransa’da önerdikleri Küresel Güvenlik Yasası ile ilgili olanlardan kimse bahsetmeyecek mi? . Merhaba sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 161

14. Gürbüz Reply

Merhabalar web siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

15. Rize dan kimler var. Fransa’da önerdikleri Küresel Güvenlik Yasası ile ilgili olanlardan kimse bahsetmeyecek mi? . Selam web siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 348

16. Iğdır dan kimler var. Fransa’da önerdikleri Küresel Güvenlik Yasası ile ilgili olanlardan kimse bahsetmeyecek mi? . Selamlar sayfan vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 259

17. Kırklareli dan kimler var. Fransa’da önerdikleri Küresel Güvenlik Yasası ile ilgili olanlardan kimse bahsetmeyecek mi? . Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, saolun , memo – 313

18. Artvin merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, şukuladım 22-01-2021 02:41:28

19. Gümüşhane dan kimler var. Fransa’da önerdikleri Küresel Güvenlik Yasası ile ilgili olanlardan kimse bahsetmeyecek mi? . Mrb sayfan valla dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 487

20. Ordu merkezden ben banu. Selamlar web siteniz süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 26-01-2021 05:37:12

21. Manisa dan kimler var. Fransa’da önerdikleri Küresel Güvenlik Yasası ile ilgili olanlardan kimse bahsetmeyecek mi? . Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 109

22. Edirne dan kimler var. Fransa’da önerdikleri Küresel Güvenlik Yasası ile ilgili olanlardan kimse bahsetmeyecek mi? . Selam herkese paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 346

23. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link