Buna göre)[[https://time.com/how-europes-terrorists-get-their-guns/] makale, nöbet yasadışı Fransa’daki ateşli silahlar, yüzlerce kişinin öldüğü ve yüzlerce kişinin yaralandığı ölümcül Paris saldırılarının ardından büyük ölçüde arttı.

İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve Eylül ayında polisin 2013 yılından beri her yıl 1.200’ü askeri saldırı silahı olan yaklaşık 6,000 silah ele geçirdiğini söyledi. Ve 13 Kasım saldırılarını izleyen üç hafta içinde Cazeneuve, Fransız polisinin 34’ü askeri sınıf olmak üzere 334 silah ele geçirdiğini söyledi.

Bununla birlikte, Doğu Avrupa ve eski Sovyet devletlerinden aktif yasadışı silah akışı göz önüne alındığında, saldırı tüfekleri ve askeri sınıf silahlar konusunda mevcut ve devam eden bir endişe olduğu açıktır. Bu, İngiltere ve Almanya ve Belçika ve hatta İspanya gibi Fransa’yı çevreleyen ülkeler için de endişe vericidir.

Bununla birlikte, 2017’den bu yana, 2016’daki korkunç Paris saldırılarına tanıklık eden büyüklüğe büyük bir saldırı gerçekleşmediği söyleniyor. ABD topraklarına ateş eden kitlesel bir kitleye bile böyle bir ölüm parazitine tanık olmamıştı, çok daha az najlı bir Batı Avrupa ülkesi. Fransa gibi, en azından değil “gevşek” ateşli silah yasaları var (tabii ki ölümcül Vegas atıcılığı çok sayıda insanın ve kullanılan silahın tekil olmasına rağmen).

Fakat Fransa’nın yaklaşımı işe yaramış gibi görünüyor. 2016’da o korkunç gece kadar ciddi bir saldırı veya seri saldırı görmedik.

Kabul etmiyor musun?

https://media4.s-nbcnews.com/j/newscms/2015_47/1304916/151116-eiffel-tower-red-white-blue-1240p_d36e114e055a1af8ffe687a50888fb6d.fit-760w.jpg

Author

132 Comments

1. Yozgat merkezden ben banu. Mrb sayfan vallaha dikkatimi çekti, saolun 02-06-2020 00:09:24

2. Mrb paylaşım vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

3. Merhabalar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

4. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, face de paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

6. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. Giresun merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, saolun 23-06-2020 15:46:01

8. Gaziantep merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:22:10

9. Ordu merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 02-07-2020 06:47:42

10. Ankara merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-07-2020 16:31:41

11. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım

12. Eskişehir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-07-2020 23:35:50

13. Bursa merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-07-2020 20:13:52

14. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

15. Selam herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

16. Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

17. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

18. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

19. Balıkesir merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz inanki mükemmel, şukuladım 12-08-2020 17:10:20

20. Mrb siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

21. Erzurum merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın inanki çok güzel, tebrikler 27-08-2020 01:22:28

22. İstanbul merkezden ben gaye. Slm sayfanız inan ki çok güzel, şukuladım 31-08-2020 21:38:01

23. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız gerçekten çok iyi, tebrikler 09-09-2020 00:23:58

24. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Denizli merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran edici, sağolun 13-09-2020 07:58:24

26. Sakarya merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 14-09-2020 16:31:25

27. merhaba arkadaşlar sayfanız valla güzel, şukuladım

28. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inan ki hayran bıraktı, saolun 21-09-2020 02:09:31

29. Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

30. Erzincan merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız cidden hayran bıraktı, şukuladım 04-10-2020 23:17:22

31. Samsun merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-10-2020 18:01:51

32. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler 10-10-2020 15:46:13

33. Mardin dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Selamın aleyküm web siten süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 280

34. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 375

35. Selamlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

36. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, sağolun 09-11-2020 01:17:36

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 182

38. Trabzon merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 25-11-2020 08:31:22

39. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

40. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 49

41. Bartın dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Mrb bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 131

42. Tekirdağ dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Selamlar web siteniz harbiden mükemmel, face de paylaştım , ali – 81

43. Sakarya dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, saolun , Emine – 119

44. Manisa merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 11-12-2020 08:38:28

45. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun 15-12-2020 08:23:14

46. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

47. Kastamonu merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfa yeminle güzel, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:56:49

48. Edirne dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Selam web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , emin – 395

49. Osmaniye merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-12-2020 18:30:13

50. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, sağolun , elif yılmaz – 409

51. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Mrb web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 494

52. Van merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha güzel, face de paylaştım 21-12-2020 12:17:15

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 29

54. Batman merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, saolun 23-12-2020 08:58:45

55. Batman merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım 26-12-2020 12:19:24

56. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

57. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

58. Balıkesir dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 21

59. Ankara dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Selam sayfa inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 34

60. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 180

61. Artvin merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım cidden iyi, tebrikler 11-01-2021 14:35:53

62. Gürbüz Reply

Slm sayfan vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

63. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

64. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

65. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 409

66. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 398

67. Bursa merkezden ben emin. Selamlar web sitesi gerçekten mükemmel, tebrikler 04-02-2021 01:38:30

68. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

69. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 127

70. Hakkari dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 417

71. Mersin dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . selam arkadaşlar siteniz valla hayran edici, şukuladım , – 120

72. Selam web siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

73. Mersin merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, saolun 04-03-2021 17:55:25

74. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

75. Kastamonu merkezden ben doruk. Slm web siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-03-2021 00:10:25

76. Kütahya merkezden ben Aylin. Slm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 30-03-2021 12:36:52

77. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim çok güzel, saolun , elif yılmaz – 10

78. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun , Hasan – 165

79. Osmaniye dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 23

80. Bingöl merkezden ben banu. Mrb siten harbiden çok iyi, sağolun 13-04-2021 02:53:21

81. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 162

82. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan cidden çok güzel, facebookta paylaştım 28-04-2021 02:27:23

83. Kütahya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 29-04-2021 17:05:16

84. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 335

85. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . selamun aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 382

86. Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

87. Selam herkese siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım

88. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

89. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

90. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 24

91. Şırnak dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, saolun , ali – 328

92. Kırıkkale merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız cidden çok iyi, şukuladım 27-05-2021 16:14:32

93. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımınız harbiden çok iyi, tebrikler

94. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. Mrb sayfa cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 342

95. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 05-06-2021 09:54:37

96. İstanbul dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 60

97. Tunceli merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-06-2021 05:05:02

98. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler 11-06-2021 02:10:37

99. Kilis merkezden ben gaye. Selam web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 11-06-2021 20:55:50

100. Burdur dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 232

101. Muş dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Selam herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ali – 273

102. Merhaba siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

103. Bayburt merkezden ben gaye. Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-06-2021 22:08:30

104. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Merhaba web siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-06-2021 11:00:32

105. Mersin merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 26-06-2021 04:03:28

106. Ardahan dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sağolun , gaye – 416

107. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz gerçekten hayran edici, saolun

108. Mersin merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 04-07-2021 01:05:43

109. Tekirdağ merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 02:52:21

110. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Selamlar sayfanız cidden iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 131

111. Rize dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 448

112. Kocaeli dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Merhabalar sayfa gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 67

113. Hatay merkezden ben ali. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 12-07-2021 00:09:04

114. Kırşehir merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi inanki güzel, saolun 13-07-2021 08:31:56

115. Bartın dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Slm sayfanız vallaha billaha güzel, tebrikler , banu – 460

116. Afyon merkezden ben banu. Selam web siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 13:49:20

117. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. Selam sayfan inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 297

118. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-07-2021 08:48:00

119. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz inanılmaz güzel, tebrikler 24-07-2021 18:42:19

120. Batman merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 25-07-2021 02:59:51

121. Nevşehir dan kimler var. Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? . Selam siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 393

122. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 410

123. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. Mrb sayfa cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 147

124. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 419

125. Bu konu : ” Fransa’nın kitle ateşli silahlarına el konulması ve daha sert cümleler Bataclan katliamının tekrarlanmamasını sağladı gibi görünüyor, değil mi? ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 4

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link