Fransız devrimi modern dünyayı şekillendirdi … 1800 yüzyıl boyunca Katolik kilisesi gezegendeki en güçlü varlıktı …

Bir demir sopayla tüm bilimsel ilerlemeler durduruldu ve söylenti olarak sınıflandırıldı … ama neden?

İnsanlık tarihinin milyonlarca yıllık kaydı ile biliniyordu. (Vatikan’ın mahzenlerinde halktan gizlendi)

bu teknoloji sonunda insan ırkını köleleştiriyor ve bir köle ağı yaratıyor … modern dünyada bunun gözünüzün önünde inşa edildiğini görüyorsunuz, …

Gizli topluluklar bu bilgiyi modern “peygamberler” Auldus Huxley ve George Orwell’e ilettiler …

Fransız devriminden (1799) sonra birkaç yıl içinde modern dünya, laik hükümetler, elektrik, buhar makineleri, malların seri üretimi üzerine inşa edildi, yani sanayi devrimi meydana geldi, tanrıya karşı savaşın ve komünist kan banyolarının önünü açtı … Marksistler (ateistler) Katolik kilisesine sızdılar ve sapık rahiplerin çocukları taciz etmesiyle sonuçlandı ve birçoklarının “din” için nefret beslemesine neden oldu.

Babil kulesi, Tanrı’ya meydan okuyan bir teknolojinin hikayesidir, bu insanlık tarihinde binlerce kez olmuştur, İncil’de hiç yok mu diyor yeryüzü. ne 4 bin yaşında ne de İncil dünyanın düz olduğunu söylemez …

mürted rahiplerden (ateistler) gelen yanlış bilgilere dikkat edin, Marksistlerin kiliseyi p2 locası skandalıyla istila ettikleri kanıtlandı (1980’lerde İtalya’da skandal)

Her birkaç bin yılda bir insan ırkı boşa çıkarılır, tüm plastikler ve insan yapımı sentetikler kutuplar değiştiğinde çözülür, kaydedilen tarihin sadece birkaç bin yıllık olmasının nedeni budur …

Darwin’in teorisi, Marksistlerin sizi Hakikatten kör etmek için yaptığı bir yalanlar paketidir.

Author

17 Comments

1. Afyon merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım 08-03-2021 08:33:51

2. Bitlis merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 08-03-2021 09:13:04

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fransız devriminin gizli sırrı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 62

4. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

5. Balıkesir dan kimler var. Fransız devriminin gizli sırrı . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , banu – 293

6. Ankara dan kimler var. Fransız devriminin gizli sırrı . Selamlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 238

7. Hakkari dan kimler var. Fransız devriminin gizli sırrı . Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, teşekkürler , ahmet – 482

8. Uşak dan kimler var. Fransız devriminin gizli sırrı . Selam web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun , ali – 180

9. Bu konu : ” Fransız devriminin gizli sırrı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 438

10. Batman dan kimler var. Fransız devriminin gizli sırrı . Selam herkese paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 456

11. Amasya merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler 28-03-2021 04:07:36

12. Gaziantep merkezden ben memo. Selam herkese web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım 28-03-2021 14:42:05

13. Selam herkese siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

14. Kilis dan kimler var. Fransız devriminin gizli sırrı . Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , – 492

15. Kayseri merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok güzel, teşekkürler 18-04-2021 17:10:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link