Kızına dondurma aldığın zamanki gibi. Seçiminiz var: bir kaşık veya 2 kaşık. O zaman lezzeti seçebilirsiniz. Ve kızın diyor ki: Çilek ve çikolata istiyorum.

A la carte aşılar gibi: “Başlangıç ​​olarak zeneca, ana yemek için pfizer, lütfen ve hala varsa tatlı olarak biraz moderna alacağım.”

Ne yaptıkları hakkında bir fikirleri var mı? Bu aşılar farklı teknolojiler kullanır, farklı çalışırlar (en azından teoride). Tüm bunlardan şüphelenmek için 50 yıllık immünoloji deneyimine sahip olmanıza gerek yok.

Fransa’da, çoğu tıbbi personelden oluşan yaklaşık 600.000 kişi, astra zeneca ile ilk enjeksiyonunu yaptı. Şimdi, kan pıhtılaşması nedeniyle, ikinci enjeksiyonu pfizer ile yaptırmaları önerilir. Ulusal sağlık otoritesi, mRNA vax ile 2. bir doz önermektedir. Rus ya da Çin aşılarını hiç düşünmemeleri tuhaf. Demek istediğim, resmi olarak bir halk sağlığı sorunuyla uğraşıyoruz ve amaç bu “salgını” hızla kontrol altına almak. Bu bağlamda jeopolitik gerilimler ikinci sırada geliyor. Fransa’daki en büyük üretim tesisi, 2020’nin başlarında KKR tarafından satın alınan ve ardından iflas ilan edilen klorokin hakkında konuşmuyorum, Tayvan’daki dünyanın en büyük 2. üretim tesisi geçtiğimiz günlerde patladı. Sadece tesadüfler.

Sağlık bakanı Olivier Veran bir röportajda “tamamen mantıklı” dedi. Bu insanlar işe yaramaz ve yolsuzluğun ötesinde. Bu politikacılar, kendilerine verilen senaryoyu okuyarak bu aşamada sadece ilaç danışmanlarıdır.

Neden büyük ölçekli hardal gazı ya da hangi ölümcül gaz saldırıları atarak doğrudan konuya gitmiyorlar? Tek ihtiyaçları olan şey, sabahtan akşama yeni bir varyanttan mı yoksa atmosferdeki fazla CO2’den mi yoksa bunun gibi bir BS’den mi kaynaklandığını sabahtan akşama kadar tekrarlamak mı? Demek istediğim, MSM propagandası son zamanlarda tamamen kontrolden çıktı. Bu aşamada, akla gelen her şeyi kesinlikle söyleyebileceklerini hissediyorlar.

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Fransız yetkililer artık zeneca ile birinci olanı yaptıktan sonra Pfizer 2. atışı yapmayı öneriyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, şukuladım , – 183

2. Bu konu : ” Fransız yetkililer artık zeneca ile birinci olanı yaptıktan sonra Pfizer 2. atışı yapmayı öneriyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 150

3. Zonguldak dan kimler var. Fransız yetkililer artık zeneca ile birinci olanı yaptıktan sonra Pfizer 2. atışı yapmayı öneriyor . Merhaba sayfanız inanki dikkat çekici, saolun , ahmet – 241

4. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. Fransız yetkililer artık zeneca ile birinci olanı yaptıktan sonra Pfizer 2. atışı yapmayı öneriyor . Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 320

5. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Fransız yetkililer artık zeneca ile birinci olanı yaptıktan sonra Pfizer 2. atışı yapmayı öneriyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 343

7. Bu konu : ” Fransız yetkililer artık zeneca ile birinci olanı yaptıktan sonra Pfizer 2. atışı yapmayı öneriyor ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 344

8. Bu konu : ” Fransız yetkililer artık zeneca ile birinci olanı yaptıktan sonra Pfizer 2. atışı yapmayı öneriyor ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım , Emine – 127

9. Bartın merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-04-2021 21:11:57

10. Bu konu : ” Fransız yetkililer artık zeneca ile birinci olanı yaptıktan sonra Pfizer 2. atışı yapmayı öneriyor ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 327

11. Bu konu : ” Fransız yetkililer artık zeneca ile birinci olanı yaptıktan sonra Pfizer 2. atışı yapmayı öneriyor ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 326

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link