Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown

2016 seçimlerinde Clinton’a körü körüne oy verdiğim için kendimden çok tiksiniyorum. Bu benim ilk oyumdu ve liberal beyin yıkamanın derinliklerine düştüm. Washington DC’nin bu kadar ahlaksız olduğuna inanamıyorum. Trump yozlaşmış olabilir de olmayabilir de ama en azından çocuklara eğlence olsun diye işkence etmiyor. En azından o bir insan. Bu noktada Biden’a güvenebilir miyim? Killary’yi devlet başkanı olarak görevlendiren Obama’ya dahil oldu. Bu insanlardan herhangi birine güvenebilir miyim? Washington’da pedovore olmayan biri var mı?

… Smithy_Furt tarafından gönderildi
[comments]

“Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown” üzerine 9 yorum

1. Bayburt merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-10-2020 20:45:33

2. Bu konu : ” Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , emin – 414

3. Balıkesir dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 30

4. Bu konu : ” Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 455

Yorum yapın