Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown

2016 seçimlerinde Clinton’a körü körüne oy verdiğim için kendimden çok tiksiniyorum. Bu benim ilk oyumdu ve liberal beyin yıkamanın derinliklerine düştüm. Washington DC’nin bu kadar ahlaksız olduğuna inanamıyorum. Trump yozlaşmış olabilir de olmayabilir de ama en azından çocuklara eğlence olsun diye işkence etmiyor. En azından o bir insan. Bu noktada Biden’a güvenebilir miyim? Killary’yi devlet başkanı olarak görevlendiren Obama’ya dahil oldu. Bu insanlardan herhangi birine güvenebilir miyim? Washington’da pedovore olmayan biri var mı?

… Smithy_Furt tarafından gönderildi
[comments]

“Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown” üzerine 44 yorum

1. Bayburt merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-10-2020 20:45:33

2. Bu konu : ” Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , emin – 414

3. Balıkesir dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 30

4. Bu konu : ” Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 455

5. Şırnak dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . Mrb web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 167

6. Bu konu : ” Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 183

7. Elazığ dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım , hatice – 454

8. Artvin dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . Selam web siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 133

9. Hatay merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, sağolun 20-11-2020 22:51:19

10. Bu konu : ” Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 396

11. Ankara merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 26-11-2020 11:40:26

12. İzmir dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 101

13. Elazığ dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . Selamın aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 437

14. Samsun dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . Merhaba paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , doruk – 242

15. Iğdır dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . Merhaba herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 371

16. Tekirdağ dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . selam arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 88

17. Gaziantep dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . Merhaba sayfa ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 116

18. Siirt dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 208

19. Bu konu : ” Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 257

20. Bu konu : ” Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 307

21. Düzce merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler 30-01-2021 10:02:06

22. Kars dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, şukuladım , banu – 53

23. Elazığ dan kimler var. Frazzledrip ve Pizzagate Hakkında Yeni Öğrendim ve My Mind is Blown . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 297

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link