Hemen başlayayım, dün gece gece yarısı civarında frekansı duydum ve onu görmezden geliyordum çünkü buzdolabımdan geldiğini düşündüm (buzdolaplarının bazen nasıl ses çıkardığını biliyorsun) Ama sonra sanki başka bir kulaktan diğerine geçiyormuş gibi gerçek oldu hmm tuhaf düşündüm ve gerçekten ona odaklanmaya karar verdim, sana hayatımda hiç bu kadar korkmamıştım dediğimde … “frekans” hareket ediyordu, sanki daireler çiziyormuş gibi hareket ettiğini açıkça duyabiliyordum gelip gitti sonra geri geldi sol tarafa gitti ve sonra bir noktada SÜPER yaklaştı, atp frekansı neredeyse yanımdaydı, tuvalete gittikten sonra lenslerimi gözümden çıkardım ve ben Koridorun ortasındaydı tüm gürültü aniden kesildi.Biri bana yardım edebilir mi? Bu nedir?

Author

32 Comments

1. Mardin dan kimler var. Freequency’yi taşıma? Yardım . Selam web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 433

2. Bolu merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-04-2021 22:31:24

3. Bu konu : ” Freequency’yi taşıma? Yardım ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 305

4. Bu konu : ” Freequency’yi taşıma? Yardım ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun , mehmet – 54

5. Selamlar paylaşımın gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Freequency’yi taşıma? Yardım . selamun aleyküm web siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 494

7. Muğla dan kimler var. Freequency’yi taşıma? Yardım . Selamlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 168

8. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, saolun

9. Trabzon dan kimler var. Freequency’yi taşıma? Yardım . Mrb sayfanız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 294

10. Ardahan dan kimler var. Freequency’yi taşıma? Yardım . selam arkadaşlar sayfanız cidden mükemmel, şukuladım , Aylin – 126

11. Selam herkese web siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

12. Bu konu : ” Freequency’yi taşıma? Yardım ” çok güzel. Slm web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 390

13. Bu konu : ” Freequency’yi taşıma? Yardım ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 219

14. Giresun merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım yeminle mükemmel, tebrikler 15-05-2021 19:25:02

15. Erzincan dan kimler var. Freequency’yi taşıma? Yardım . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 414

16. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Slm paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 01-06-2021 10:01:42

17. Afyon merkezden ben hatice. Selamlar paylaşım süper ötesi iyi, face de paylaştım 01-06-2021 21:39:13

18. Bu konu : ” Freequency’yi taşıma? Yardım ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım , – 187

19. Niğde merkezden ben mehmet. Mrb siten harbiden çok güzel, face de paylaştım 04-06-2021 09:40:23

20. Karabük merkezden ben ali. Selamlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-06-2021 16:12:56

21. Şırnak merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten vallaha çok iyi, saolun 18-06-2021 02:12:35

22. Malatya dan kimler var. Freequency’yi taşıma? Yardım . Selam sayfanız vallaha hayran edici, sağolun , ali – 29

23. Muğla merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler 22-06-2021 22:43:57

24. Bu konu : ” Freequency’yi taşıma? Yardım ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun , Aylin – 407

25. Bu konu : ” Freequency’yi taşıma? Yardım ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 409

26. Bu konu : ” Freequency’yi taşıma? Yardım ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , – 488

27. Sivas merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, şukuladım 11-07-2021 12:18:50

28. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, saolun 11-07-2021 22:12:35

29. Bu konu : ” Freequency’yi taşıma? Yardım ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 338

30. Kırıkkale dan kimler var. Freequency’yi taşıma? Yardım . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 62

31. Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link