R / freewallet.org.support hesabımı doğrulamak için her bilgi istediğinde? Onlara bu bilgileri gönderiyorum, daha fazla bilgi istiyorlar ama daha önce iki kez gönderilen daha fazla bilgi istemeden önce 4 hafta bekliyorlar. Bu, bu adamlarla ortak bir sorun haline geliyor, iv onlara sağlayabileceğim tüm bilgileri ve hatta Bitcoin’i gönderen göndericiden gelen bilgileri gönderdi ve gizliliğini ihlal eden bir freewallet hesabına sahip olmadığını söyledi. Iv onlara hesabımı doğrulamaları için her şeyi sağladı ve KYC için ihtiyaç duydukları tek şey bu, çoğu insan yüz yüze işlem yapıyor ve makbuz veya kayıt tutmuyor çünkü insanlar orada cüzdanların freewallet soygunları gibi paranızı çalmasını beklemiyor, bu müşterileri. . Şu anda 5 haftadır devam eden hesabımı doğrulamak için güvenlik için ne gerekiyor ve bu stres için ilaç kullandığım noktaya kadar beni strese sokuyor. Iv CEO adını ve kimliğime, fon kanıtı ve ücretsiz iş adresime erişimi olan herkesten sordu, ancak cevap vermediler, blok zincirinden e-postalar alıyorum ve bu e-postada CEO’nun fotoğrafları ve diğer 2 kişinin isimleri var ve her şey, böylece kiminle uğraştığınızı bilirsiniz! FREWALLET DEĞİL Mİ? Neden paralarımı geri tutup bilgi istemeye devam ettiklerini anlamıyorum ve haftalar sonra 4 hafta önce tek bir e-postayla gönderdiğim tüm bilgilerin daha uzun sürmesini istiyorlar ama şimdi yerel Bitcoin’den blockchain’e ve freewallet’e işlem yapmak istiyorlar. , yani bana btc işlem bilgilerini gönderen kişiyi istiyorlar, fon kanıtı da, freewallet suç örgütü böyle çalışıyor, zaten paralarımızı ödünç verdikleri için hesabımı doğrulamamaya çalışıyorlar mı? Dikkatli olun çocuklar, bunların hepsi doğum günümde para çekmeye çalıştığım için oldu, bu yüzden freewallet’e güvenmeyin, paralarınızı güvende tutun.

Author

11 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran edici, tebrikler

2. Yozgat merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım 01-03-2021 20:55:16

3. Selamlar sayfanız vallaha billaha güzel, face de paylaştım

4. Gürbüz Reply

Slm sayfanız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

5. Adıyaman merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 13-03-2021 22:47:20

6. Bu konu : ” Freewallet ve kendi madeni paralarınızı reddetmenin sonsuz yolu var ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 408

7. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

8. Mrb sayfan valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Çankırı merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 27-03-2021 00:53:56

10. Bu konu : ” Freewallet ve kendi madeni paralarınızı reddetmenin sonsuz yolu var ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 290

11. Erzincan merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-04-2021 16:26:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link