“Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi

Bunu başka bir posterle yaptığım tartışmadan kopyaladım.

İşte aklınızı başınızdan alacak bazı şeyler. CIA halka açık belgeler Çoğu insanın mumbo-jumbo, hoo-ha, New Age saçmalıklarını düşündüğü birçok ‘sınır’ konunun aslında gerçek olduğunu ortaya koyuyor. Sadece gerçek değil, bilimsel olarak kanıtlanmış ve hükümetin belirlediği ortamlarda kullanılmıştır.

Yeterince ilginç bir şekilde, bu bana bazı insanların gerçekten yünü gözlerinin üzerine çekmeye kararlı olduklarını da kanıtladı. Bu fikirlere karşı çıkan insanlar genellikle malzeme biliminin taraftarlarıdır: kararlarını vermek için bilimsel araştırmalara ve nesnelliğe güvenen mantıksal düşünürler. Sağlam bir uygulama, ancak objektif / klinik ortamlarda çalışması zor olan psişik veya yerel olmayan fenomenlere çok az yer açan bir uygulama.

Bu tür insanlardan birkaçına aynı bağlantıları gösterdim. Yine de, bilimin en prestijli kurumlarından birinin (bu araştırmanın çoğunun ortaya çıktığı CIA’nın Ağ Geçidi Projesi’ne, Monroe Uygulamalı Bilimler Enstitüsü’nün öncülüğünü yapan) bu incelemeler gösterildiğinde bile, yapmadıkları konuları tartışıyorlar. İnanmak istemiyorlarsa, onları kabul etmeyi hala reddediyorlar.

1983 – GATEWAY SÜRECİNİN ANALİZİ VE DEĞERLENDİRİLMESİ.

Bu, CIA’nın Transandantal Meditasyon, biofeedback, astral projeksiyon, * Hemi-Sync (* insan kapasitesini artırmak için beynin iki yarıküresini senkronize eden CIA tarafından kullanılan bir meditasyon taktiği) anlayışını ve kullanımını tanımlayan ‘büyük dehşet’ belgesidir. , frekans eşleştirme, daha yüksek bilinç, hologramlar, zaman-uzay manipülasyonu, boyutsal girişim / “boyutlar arası” ve atom altı parçacıkların yerel olmayan bir şekilde nasıl iletişim kurabileceği.

1973 – MEDİTASYON ARAŞTIRMASI

Bu bir SCIENCE NEWS meselesi ve bunun neden CIA web sitesinde mevcut olduğundan tam olarak emin değilim, ancak tüm yazarlar saygın bilim adamları ve psikologlar.

1973 – GEZEGEN JÜPİTERİNİN DENEYSEL BİR PSİKİK PROBU

““Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi” üzerine 13 yorum

1. Bilecik merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 05-09-2020 04:36:19

2. Bingöl merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 28-09-2020 07:44:21

3. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, şukuladım , Hasan – 493

4. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Selam web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 218

Yorum yapın