Bunu başka bir posterle yaptığım tartışmadan kopyaladım.

İşte aklınızı başınızdan alacak bazı şeyler. CIA halka açık belgeler Çoğu insanın mumbo-jumbo, hoo-ha, New Age saçmalıklarını düşündüğü birçok ‘sınır’ konunun aslında gerçek olduğunu ortaya koyuyor. Sadece gerçek değil, bilimsel olarak kanıtlanmış ve hükümetin belirlediği ortamlarda kullanılmıştır.

Yeterince ilginç bir şekilde, bu bana bazı insanların gerçekten yünü gözlerinin üzerine çekmeye kararlı olduklarını da kanıtladı. Bu fikirlere karşı çıkan insanlar genellikle malzeme biliminin taraftarlarıdır: kararlarını vermek için bilimsel araştırmalara ve nesnelliğe güvenen mantıksal düşünürler. Sağlam bir uygulama, ancak objektif / klinik ortamlarda çalışması zor olan psişik veya yerel olmayan fenomenlere çok az yer açan bir uygulama.

Bu tür insanlardan birkaçına aynı bağlantıları gösterdim. Yine de, bilimin en prestijli kurumlarından birinin (bu araştırmanın çoğunun ortaya çıktığı CIA’nın Ağ Geçidi Projesi’ne, Monroe Uygulamalı Bilimler Enstitüsü’nün öncülüğünü yapan) bu incelemeler gösterildiğinde bile, yapmadıkları konuları tartışıyorlar. İnanmak istemiyorlarsa, onları kabul etmeyi hala reddediyorlar.

1983 – GATEWAY SÜRECİNİN ANALİZİ VE DEĞERLENDİRİLMESİ.

Bu, CIA’nın Transandantal Meditasyon, biofeedback, astral projeksiyon, * Hemi-Sync (* insan kapasitesini artırmak için beynin iki yarıküresini senkronize eden CIA tarafından kullanılan bir meditasyon taktiği) anlayışını ve kullanımını tanımlayan ‘büyük dehşet’ belgesidir. , frekans eşleştirme, daha yüksek bilinç, hologramlar, zaman-uzay manipülasyonu, boyutsal girişim / “boyutlar arası” ve atom altı parçacıkların yerel olmayan bir şekilde nasıl iletişim kurabileceği.

1973 – MEDİTASYON ARAŞTIRMASI

Bu bir SCIENCE NEWS meselesi ve bunun neden CIA web sitesinde mevcut olduğundan tam olarak emin değilim, ancak tüm yazarlar saygın bilim adamları ve psikologlar.

1973 – GEZEGEN JÜPİTERİNİN DENEYSEL BİR PSİKİK PROBU

Author

65 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

3. Selam herkese web sitesi gerçekten mükemmel, saolun

4. Tunceli merkezden ben ali. Mrb sayfa valla mükemmel, facebookta paylaştım 03-09-2020 16:14:28

5. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

6. Bilecik merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 05-09-2020 04:36:19

7. Merhaba herkese paylaşım cidden çok iyi, face de paylaştım

8. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız gerçekten iyi, şukuladım 23-09-2020 21:50:33

9. Bingöl merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 28-09-2020 07:44:21

10. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfan inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım

12. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, şukuladım , Hasan – 493

13. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Selam web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 218

14. Şanlıurfa dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . Merhaba herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 96

15. selamun aleyküm web sitesi cidden iyi, şukuladım

16. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-11-2020 23:08:30

17. Burdur dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . Merhabalar web siten cidden hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 111

18. Kayseri merkezden ben hatice. Selam sayfanız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-11-2020 22:16:05

19. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim mükemmel, şukuladım , Emine – 258

20. Karaman merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-11-2020 12:29:56

21. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 104

22. Samsun merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:11:41

23. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 07-12-2020 19:46:33

24. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

25. Mrb bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

26. Merhaba herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

27. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 411

28. Edirne dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 388

29. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 21:50:40

30. Trabzon dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . Merhabalar paylaşımın valla iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 231

31. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 267

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 412

33. Kars dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . Merhabalar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun , gaye – 404

34. Kırıkkale merkezden ben ali. Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım 07-01-2021 01:25:40

35. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, saolun , elif yılmaz – 107

36. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Balıkesir dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 496

38. Şanlıurfa dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . selam arkadaşlar sayfan vallaha güzel, teşekkürler , hatice – 401

39. Bilecik merkezden ben Hasan. Selam sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım 13-01-2021 08:48:49

40. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , memo – 374

41. Tunceli dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . Selamın aleyküm sayfanız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 468

42. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

43. Batman dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 241

44. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler

45. Ardahan dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 154

46. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 81

47. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Merhaba siten harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 2

48. Hatay dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 238

49. Slm siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

50. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 17:01:09

51. Kilis merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-03-2021 17:08:45

52. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

53. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 23-03-2021 00:37:46

54. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

55. Aydın dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . Selamlar sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 262

56. Bingöl dan kimler var. “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi . merhaba arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 379

57. Ardahan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-04-2021 17:43:07

58. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 324

59. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 280

60. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 162

61. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 451

62. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Selam sayfanız cidden güzel, sağolun , mehmet – 308

63. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 269

64. Bu konu : ” “Fringe”, “New-Age” veya “Spiritüel” Uygulamalara İlişkin CIA Belgeleri – Geçit Projesi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki iyi, teşekkürler , memo – 55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link