1. Video: https://youtu.be/K9HKSJ_1zDQ?t=251

-Soldaki Kadın (Kabarık Saç, Beyaz Gömlek) Sağdaki Kadına (Sarı Örgüler / Mavi Gömlek) 4:16 işaretli Oylar içeren bir USB Sürücü olduğuna inanılan “Bilinmeyen Bir Öğe” veriyor.

-Blond Braids kadın, 4:38 işaretindeki adamın (Mavi Ceket) Sol Ceket Cebine “Bilinmeyen Öğeyi” atar.

2. Video: GA Seçim İşçileri, Fulton County, GA Seçim İşçilerinin “sayımın gece için bittiğini” ve ardından herkes ayrıldıktan sonra oyları saymaya devam ettiğini açıkladığını ve videoda işçilerin, masaların altına gizlenmiş gözlemciler olmadan sayılacak sandıklarla dolu sandıklardan aldıklarını gösteriyor.

– Tahmin yaklaşık 15: 00’da başlar ve yukarıdaki 1. videodan AYNI ODAYI gösteren saat 15:15 işaretidir.

– 17:10 işareti – Sunucu, Sarışın Örgüleri 1. video bu yazıda bu mevcut olarak 2. video. Burada Sarışın Örgüleriyle tanımlanıyor ve bu sefer Beyaz Bluz ve Siyah Önlük, Siyah Pantolon giyiyor.

Tanıklara göre, Bayan Blond Braids, bu gece saat 22: 30’da video filme çekildi (~ 17:35 2. video işareti) sağ alt video çeyreğinde görebilirsiniz Bayan Blond Braids, gece için saymanın sona erdiğini ve herkesin eve gidebileceğini duyurmak için görünüyor.

@ 23:26 içinde 2. video Bayan Blond Braids, siyah masa örtüsüyle (masanın altına herhangi bir şeyi uygun bir şekilde saklayarak) masanın ALTINDAN sayılmaya hazır oy pusulalarıyla dolu bir kasa çantasını tutarken görülüyor.

@ 23:41 içinde 2. Video Bay Red Shirt, aynı masanın altından BAŞKA bir çantayı alıyor.

İnanıyorum 2. video (özellikle bu tanıklık), herkese sayımın gece bittiği ve eve gidebileceği söylendikten SONRA, tanık olduğunuz diğer tüm oy sepetlerinin sayıldığından bahsetmiyorum bile, masanın altından çıkarılırken 4 vakayı yakaladı.

Bu 2020 Başkanlık Seçimlerini çalmak için bir komplo değilse, o zaman ne olduğunu bilmiyorum.

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 216

2. Bu konu : ” Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. ” çok güzel. Selam sayfa inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 202

3. Erzurum dan kimler var. Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. . Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 393

4. Çankırı dan kimler var. Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. . Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 101

5. Afyon dan kimler var. Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. . Selam bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun , Aylin – 494

6. Uşak merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, şukuladım 06-12-2020 14:03:42

7. Bu konu : ” Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 20

8. Kırıkkale merkezden ben . Merhaba web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-12-2020 12:25:58

9. Ankara merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-12-2020 17:45:06

10. Bu konu : ” Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 348

11. Sinop dan kimler var. Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. . selam arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 33

12. Tunceli merkezden ben ahmet. Mrb siten inanki çok güzel, tebrikler 03-01-2021 17:33:54

13. Bu konu : ” Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle hayran edici, şukuladım , Aylin – 385

14. Selamın aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

15. Bu konu : ” Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha iyi, face de paylaştım , hatice – 383

16. Aksaray merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 20-01-2021 18:36:20

17. Konya dan kimler var. Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. . Mrb web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 195

18. Bu konu : ” Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 297

19. Ağrı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 20-02-2021 03:51:51

20. Ardahan merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, sağolun 20-02-2021 15:05:05

21. Erzurum dan kimler var. Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, saolun , memo – 310

22. Şanlıurfa dan kimler var. Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ziya – 282

23. Bolu dan kimler var. Fulton County, GA. Yapmak istedikleri videolar sonsuza kadar ortadan kayboluyor ve halkı asla olmadığına inandırıyor. . Merhabalar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 198

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link