Kategoriler
Genel

G.W.E.N. (yer dalgası acil durum netowrk), 5g, çakralar ve sessizlik sesi. 5g kuleleri GWEN kuleleri olabilir mi?

Bu yıllar önce okudum ve yakın zamana kadar unutmuştum. G.W.E.N. sistemler, Amerika’nın her yerine yayılmış ve ulusun üzerini örten ve UHF (ultra yüksek frekans) ve VHF’yi (çok düşük frekans) manipüle edebilen kulelerdir.

Bunların 240’ı 200 mil aralıklı olması gerekiyordu, ancak sadece 58’i tamamlandı. Amaçları, bir ÇYP grevine karşı ABD’nin etrafındaki bir alanı manipüle etmektir.

İnsanlar, kuleli şehirlerinin stratejik bir değere sahip olacağını ve Sovyetler tarafından hedef alınacağını söyleyerek protesto ettiler, böylece projeyi sonlandırdılar …… ya da öyle mi?

5g kuleleri yeni GWEN sistemleri mi? Bu daha önce aklıma geldi ve çok mantıklı olurdu, sessizliğin sesinin ne olduğunu açıklayacağım.

Dünyanın manyetik alanı 7.83 Hz’de titreşir, bu onu keşfeden adamın adını taşıyan schumann rezonansı olarak bilinir.

Vücudumuzda Çakralar adı verilen bir enerji sistemi vardır. Her şey titreşimdir. Işık, renk, ses, madde, her şey titreşimdir ve bir frekansı vardır. Spektrumun sadece belirli bir bölümünü görebilir ve duyabiliriz. Menekşe süper hızlı titreşimler, kırmızı süper düşük titreşimlerdir. Resim suyu, dalgaların uzun yavaş dalgalanmaları kırmızı ve havuzda bir sıçrama gibi hızlı dalgalanmalar menekşe rengindedir. Bir renk görmemiz için titremeye başladığında buna ultraviyole denir ve görülemeyecek kadar düşük kızıl ötesi denir. Sesle aynı şekilde belirli bir frekanstan daha yüksek duyamıyoruz, ancak köpekler duyabilir ve belirli bir bas frekansından daha düşük duyamayız, ancak filler duyabilir.

Frekans ultraviyole daha hızlı titreştiğinde tehlikeli hale gelir ve röntgen haline gelir, o zaman gamma Ray’s. Her biri daha hızlı titreşir ve mikro düzeyde hücreleri öldüren ve radyasyon zehirlenmesine neden olan şeylerde delikler açan küçük mermiler gibi olur.

Titreşimler kızıl ötesi bile azaldığında, radar dalgaları, mikro dalgalar, televizyon dalgaları, sonra radyo dalgaları haline gelirler.

Müzisyenler ve sanatçılar bu frekansları duygulara bağlarlar. Frekansları birleştirdiğinizde farklı müzik akorları farklı renklere sahip olursunuz. Küçük bir akor kulağa üzgün, büyük bir akor kulağa mutlu geliyor. Kırmızı sıcak bir renk, mavi serin bir renktir, bu duyguları yaratan frekansların birleşimidir.

Elektromanyetik dalgalar aynıdır ve titreşim sistemimize çakra sistemi denir. Ayaklardan başlamak düşük spektrumludur ve başa kadar yüksek frekanslardır. Bu frekanslar, dünyadaki schumann rezonansının frekansına ayarlanır ve hepimiz buna bağlıyız.

GWEN sistemleri schumann rezonansını manipüle eder … bunun nereye gittiğini görebiliyor musunuz?

Sessizliğin sesi GWEN sistemleri ile bir komploydu, dünyanın alandaki frekansını değiştirebilirler ve herkesin çakra sistemini bozardı. Müzisyenlerin yaptığı gibi ayarlayabilirler ve tıpkı müzikal akorlar gibi mutluluğu, üzüntüyü, kaygıyı, stresi, korkuyu, istediklerini çağırabilirler. Vücudumuz bu frekanslarda koşar ve Schumann rezonansını atmak insanları hasta edebilir.

Bunu kontrol için nasıl kullanabileceklerinin bir örneği olarak, covid19 gibi bir şey tasarlamak, ancak daha sonra insanları korku hissettirmek için GWEN sistemlerini ayarlamaktır. Öfkeyi barışçıl bir çeteye çağırabilir ve onları şiddete çevirebilirler.

GWEN sistemlerini iptal ettiklerini sanıyordum ve resmen yaptılar ……. ama ya yapmadılarsa?

5g kuleleri de GWEN kuleleriyse ve proje hala gizli çalışıyorsa? İptal edilmesinin nedeni, stratejik önemi olan Sovyet olayı nedeniyle protestolardı, bunun çözümü resmi olarak iptal etmek ve gizli tutmaktır.

Sadece bunu ortaya çıkarmak istedim, bu yüzden çalışmak için ilginç bir şey ve iyi bir komplo kurmak isteyen insanlar için içerdiği faktörlerin kaba bir taslağını vermek istedim. Belki 5g kulelerini araştıran insanlar bunun bununla ilgili bazı şeyler biliyorlar, 5g’yi o kadar çok çalışmadım, sadece temelleri biliyorum, ama GWEN sistemleri ve 5g kuleleri birbirine bağlı gibi görünüyor veya biri aynı.

“G.W.E.N. (yer dalgası acil durum netowrk), 5g, çakralar ve sessizlik sesi. 5g kuleleri GWEN kuleleri olabilir mi?” için 13 yanıt

Isparta merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-06-2020 15:16:33

Balıkesir merkezden ben ziya. Merhaba siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 19-06-2020 05:36:52

Tunceli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 03:16:53

Bartın merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 08-07-2020 16:18:09

Batman merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 14-07-2020 10:48:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir