4chan’da seçim sonucunu ayrıntılı olarak tahmin eden ve ayrıca sahte bir bayrak ve dox üyelerine özel forumları (4chan dahil) hackleyeceğini söyleyen birinden gelen gönderiyi hatırlayan var mı?

Gönderiyi bulamıyorum ama birisi bağlantı kurabilirse bu harika olur.

Sahte bayrağın beyaz üstünlükçülerin suçlanacağını ve hacklemenin silahlara el konulmasına yol açan herhangi bir potansiyel tehdidi ortaya çıkarmak için kullanıldığını söyledi.

Şimdi Gab saldırıya uğradı. Makaleyi okumak iki katına çıkan bir yolculuktur, ancak medyadan akan potansiyel siber tehdit uyarıları ve şimdi de bu göz önüne alındığında bunun olabileceğine inanıyorum.

https://www.wired.com/story/gab-hack-data-breach-ddosecrets/

… seeusthroughthis tarafından gönderildi
[comments]

Author

13 Comments

1. Mersin dan kimler var. Gab hacklendi, daha fazlası mı gelecek? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 368

2. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

3. Mersin merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız süper ötesi çok güzel, şukuladım 01-03-2021 22:07:33

4. İstanbul dan kimler var. Gab hacklendi, daha fazlası mı gelecek? . Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 318

5. Bu konu : ” Gab hacklendi, daha fazlası mı gelecek? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, saolun , Emine – 91

6. Düzce merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa cidden güzel, twitter da paylaştım 06-03-2021 17:59:07

7. Kırıkkale merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız gerçekten iyi, face de paylaştım 12-03-2021 07:10:07

8. Bu konu : ” Gab hacklendi, daha fazlası mı gelecek? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 215

9. Denizli merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-03-2021 01:01:45

10. Bitlis merkezden ben Hasan. Slm web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 01-04-2021 10:47:02

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link