Galaksilerarası Kölelik Teorisi

Birinci Dünya Savaşı, İspanyol Gribi, Büyük Buhran, İkinci Dünya Savaşı, Kore Savaşı, JFK suikastı, Vietnam Savaşı, 9/11, 2008 ekonomi çöküşü ve COVID-19’un ortak noktası nedir?

Hepsi otoriterliği destekleyen “dersler” olarak hizmet ediyor.

Her iki dünya savaşı da yabancı müdahaleciliği ve özgür konuşma karşıtı politikaları zorladı, İspanyol Gribi ve COVID-19, seyahate ve çok “normal” şeylere karşı aptalca kısıtlamalar getirdi, Büyük Buhran ve 2008 kazası komuta ekonomileri için zorladı, Kore ve Vietnam Savaşları Amerika’nın bugüne kadar devam eden “dünya polisi” tutumu ve JFK suikastı ve 11 Eylül, kolluk kuvvetlerinin aşırı şüpheli davranışlarına neden oldu.

Cidden, 20. ve 21. yüzyıllar neden bu kadar “dramatik”? Elbette, bok 20. yüzyıldan önce oldu, ama ÇOK daha az sıklıkta gerçekleşti ve sadece bazen politikti.

Ayrıca, UFO manzaralarının yalnızca dünyanın en ücra, en kalabalık olmayan bölgelerinde nasıl göründüğünü hiç fark ettiniz mi? Sanki uzaylılar henüz var olduklarına inanmamızı istemiyorlarmış gibi, bu onların planlarını bozar mı?

Dünya dışı yaşama olan inanç, hükümetler ve ana akım medya tarafından da çılgın ve gülünç olarak tasvir ediliyor. Bu nasıl şüpheli görünmez? Komplo teorilerini reddetmek bir şeydir, ama medyayı kullanarak komplo teorisyenlerini sürekli olarak küçük düşürmek ve onlara saldırmak başka bir şeydir. Komplo teorilerine inanmayanların bize karşı iddialarını destekleyecek hiçbir mantığı veya kanıtı yok. Bize duydukları nefret medyadan ve “uzmanlardan” geliyor, başka hiçbir şey değil. “Uzmanlar” hiçbir noktaya değinmiyor.

Bu denizaltında bazı Düz ​​Dünyalılar olabilir, ama dünyanın düz olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Aslında, uzaylıların hepimizi yavaş yavaş dünyanın düz olduğuna inandırdığını düşünüyorum, böylece büyük resme değil, Dünya’ya odaklanabiliyoruz. Düz Dünya topluluğu aslında hızlı bir şekilde büyüyor.

Ayrıca, düşünürseniz, iklim değişikliği düz, kubbeli bir Dünya’da çok daha mantıklıdır, çünkü sera gazlarının kaçabileceği hiçbir yer yoktur. Bir sonraki insani felaketin iklim değişikliğiyle bir ilgisi olacak. Bundan neredeyse eminim. Ve hemen hemen herkes bu noktada düz Dünya teorisini gerçek olarak kabul etmiş olacak. İklim değişikliği konusunda Mars’ın kolonileşmesinin neredeyse hiç gündeme gelmediğini hiç fark ettiniz mi?

Sonuç olarak, uzaylılar bizi galaksiler arası köleliğe hazırlamaya çalışıyorlar, insani krizleri patika olarak kullanıyor ve otoriterliği mantıklı gösteriyor.

“Galaksilerarası Kölelik Teorisi” üzerine 21 yorum

1. Ankara merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 23-12-2020 15:04:38

2. Bu konu : ” Galaksilerarası Kölelik Teorisi ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 223

3. Bu konu : ” Galaksilerarası Kölelik Teorisi ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 333

4. Bu konu : ” Galaksilerarası Kölelik Teorisi ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha mükemmel, saolun , Hasan – 344

5. Gümüşhane merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 28-12-2020 09:16:24

6. Bilecik merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-01-2021 06:45:32

7. Bu konu : ” Galaksilerarası Kölelik Teorisi ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım , ali – 307

8. Bu konu : ” Galaksilerarası Kölelik Teorisi ” çok güzel. Slm web siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 334

9. Ankara dan kimler var. Galaksilerarası Kölelik Teorisi . Slm siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 282

10. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-01-2021 14:23:29

11. Bu konu : ” Galaksilerarası Kölelik Teorisi ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , doruk – 401

12. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link