Kategoriler
Genel

GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı.

Dört gün önce, GallowBoob arkadaşı ve Harold’ın (ünlü İnternet meme adamı) bu resmini bir barda r / fotoğraflara gönderdi. Yorum bölümünde herkese arkadaşını Twitter’da takip etmesini, youtube ve Instagram’ını bulmasını söyledi. Arkadaşı anında iş parçacığına kadar gösterir ve resimde Harold içeren bir video bağlar. Görünüşe göre arkadaş, Harold videosunu tüm sosyal medya kanallarında yayınlayan DugOut adlı bir pazarlama şirketi için çalışıyor. Ertesi gün, video farklı bir kullanıcı tarafından r / videolara gönderilir ve neredeyse anında binlerce upvotes kazanır.

Basitçe söylemek gerekirse, GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit şöhretinden yararlanıyor. GallowBoob, arkadaşının Harold ile rastgele bir barda tanıştığını, aslında arkadaşın onunla bir tanıtım videosu hazırlamayı planladığını gösterdi.

Lütfen bunun nasıl kabul edilebilir olduğunu söyleyin.

Düzenleme: GallowBoob’un yanıtı: https://www.reddit.com/user/GallowBoob/comments/87rd8k/for_the_rhailcorporate_traffic_flow_read_below/

O da beni gönderdi bir grup can sıkıcı PM ayrıca

Edit 2: GallowBoob’un yalan söylemesine ve videoyu bilmediğini söyleme. Yayınladı bu gif Konuya gelmek için “arkadaşına ping” önce dev bir Dugout filigran ile

“GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı.” için 32 yanıt

Kayseri merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 21-05-2020 03:17:18

Gümüşhane merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, tebrikler 01-07-2020 13:26:42

merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Ardahan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 10-07-2020 15:37:15

Antalya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2020 12:09:58

Antalya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz harbiden mükemmel, tebrikler 16-07-2020 18:47:16

Yozgat merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 16-07-2020 23:54:41

Artvin merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun 25-07-2020 18:30:23

Düzce merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2020 07:32:47

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım valla güzel, şukuladım 03-08-2020 14:35:58

Şırnak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-08-2020 07:23:38

İstanbul merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 04-08-2020 17:38:05

Adıyaman merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 11-08-2020 04:33:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir