Kategoriler
Genel

GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı.

Dört gün önce, GallowBoob arkadaşı ve Harold’ın (ünlü İnternet meme adamı) bu resmini bir barda r / fotoğraflara gönderdi. Yorum bölümünde herkese arkadaşını Twitter’da takip etmesini, youtube ve Instagram’ını bulmasını söyledi. Arkadaşı anında iş parçacığına kadar gösterir ve resimde Harold içeren bir video bağlar. Görünüşe göre arkadaş, Harold videosunu tüm sosyal medya kanallarında yayınlayan DugOut adlı bir pazarlama şirketi için çalışıyor. Ertesi gün, video farklı bir kullanıcı tarafından r / videolara gönderilir ve neredeyse anında binlerce upvotes kazanır.

Basitçe söylemek gerekirse, GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit şöhretinden yararlanıyor. GallowBoob, arkadaşının Harold ile rastgele bir barda tanıştığını, aslında arkadaşın onunla bir tanıtım videosu hazırlamayı planladığını gösterdi.

Lütfen bunun nasıl kabul edilebilir olduğunu söyleyin.

Düzenleme: GallowBoob’un yanıtı: https://www.reddit.com/user/GallowBoob/comments/87rd8k/for_the_rhailcorporate_traffic_flow_read_below/

O da beni gönderdi bir grup can sıkıcı PM ayrıca

Edit 2: GallowBoob’un yalan söylemesine ve videoyu bilmediğini söyleme. Yayınladı bu gif Konuya gelmek için “arkadaşına ping” önce dev bir Dugout filigran ile

“GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı.” için 5 yanıt

Kayseri merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 21-05-2020 03:17:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir