Dört gün önce, GallowBoob arkadaşı ve Harold’ın (ünlü İnternet meme adamı) bu resmini bir barda r / fotoğraflara gönderdi. Yorum bölümünde herkese arkadaşını Twitter’da takip etmesini, youtube ve Instagram’ını bulmasını söyledi. Arkadaşı anında iş parçacığına kadar gösterir ve resimde Harold içeren bir video bağlar. Görünüşe göre arkadaş, Harold videosunu tüm sosyal medya kanallarında yayınlayan DugOut adlı bir pazarlama şirketi için çalışıyor. Ertesi gün, video farklı bir kullanıcı tarafından r / videolara gönderilir ve neredeyse anında binlerce upvotes kazanır.

Basitçe söylemek gerekirse, GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit şöhretinden yararlanıyor. GallowBoob, arkadaşının Harold ile rastgele bir barda tanıştığını, aslında arkadaşın onunla bir tanıtım videosu hazırlamayı planladığını gösterdi.

Lütfen bunun nasıl kabul edilebilir olduğunu söyleyin.

Düzenleme: GallowBoob’un yanıtı: https://www.reddit.com/user/GallowBoob/comments/87rd8k/for_the_rhailcorporate_traffic_flow_read_below/

O da beni gönderdi bir grup can sıkıcı PM ayrıca

Edit 2: GallowBoob’un yalan söylemesine ve videoyu bilmediğini söyleme. Yayınladı bu gif Konuya gelmek için “arkadaşına ping” önce dev bir Dugout filigran ile

Author

103 Comments

1. Kayseri merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 21-05-2020 03:17:18

2. Selamlar web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

3. Merhaba siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Muş merkezden ben mehmet. Mrb web siten cidden çok hoşuma gitti, saolun 29-05-2020 00:04:39

6. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

7. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

8. Denizli merkezden ben ali. Slm sayfa valla iyi, linkedinde paylaştım 21-06-2020 07:47:10

9. selam arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. Gümüşhane merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, tebrikler 01-07-2020 13:26:42

11. Mrb sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. selamun aleyküm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

13. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Ardahan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 10-07-2020 15:37:15

15. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sağolun

16. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler

17. Antalya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2020 12:09:58

18. Antalya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz harbiden mükemmel, tebrikler 16-07-2020 18:47:16

19. Yozgat merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 16-07-2020 23:54:41

20. Selam sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

21. Slm siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

22. Artvin merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun 25-07-2020 18:30:23

23. Düzce merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2020 07:32:47

24. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım valla güzel, şukuladım 03-08-2020 14:35:58

25. elif yılmaz Reply

Mrb web siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

26. Şırnak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-08-2020 07:23:38

27. İstanbul merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 04-08-2020 17:38:05

28. Selamlar web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

29. Adıyaman merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 11-08-2020 04:33:57

30. Merhaba herkese sayfan cidden hayran edici, teşekkürler

31. Merhaba herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

33. Merhabalar sayfanız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

34. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-08-2020 12:54:51

35. Muğla merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım 17-09-2020 06:25:03

36. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, teraziye tıkladım

37. Siirt merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 22-09-2020 19:40:01

38. Ordu merkezden ben banu. Merhaba web siten vallaha mükemmel, sağolun 02-10-2020 11:29:45

39. Muğla merkezden ben banu. Merhabalar sayfa gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-10-2020 23:00:57

40. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler 15-10-2020 04:43:02

41. Çorum merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-10-2020 21:00:55

42. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 457

43. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 3

44. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 346

45. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa harbiden iyi, face de paylaştım 24-11-2020 21:09:51

46. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

47. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, tebrikler

48. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ali – 50

49. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , hatice – 77

50. Rize dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Slm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, şukuladım , hatice – 48

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 286

52. Zonguldak dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Selam web siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , gaye – 287

53. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 324

54. İstanbul dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 240

55. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

56. Samsun merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 12:46:17

57. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 268

58. Sivas dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Merhaba sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 5

59. Muğla dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Merhabalar siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 85

60. Gümüşhane dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , Hasan – 167

61. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 419

62. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-01-2021 11:52:22

63. Tunceli dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Selamlar sayfa inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 168

64. Malatya merkezden ben doruk. Selam paylaşım harbiden çok güzel, şukuladım 22-01-2021 23:57:55

65. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , banu – 252

66. Ardahan dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Merhabalar web siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 397

67. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 87

68. Amasya merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 16-02-2021 20:57:50

69. Bilecik merkezden ben ziya. Slm web siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 26-02-2021 20:09:19

70. Çanakkale dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Merhaba sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 213

71. Erzincan dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 142

72. Aydın merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, şukuladım 04-03-2021 15:46:04

73. Aksaray merkezden ben doruk. Selamlar web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 07-03-2021 22:38:10

74. Ordu dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Slm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , – 439

75. Artvin merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-03-2021 18:56:44

76. Giresun merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, teşekkürler 16-03-2021 02:10:09

77. Artvin merkezden ben Aylin. Slm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 18-03-2021 18:01:45

78. Bitlis dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 109

79. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla güzel, şukuladım , ali – 210

80. Düzce dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, sağolun , banu – 450

81. Karabük merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-03-2021 19:00:14

82. Gürbüz Reply

Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 459

83. Afyon merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-03-2021 03:49:58

84. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 234

85. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, sağolun

86. Aydın dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . Slm sayfanız harbiden dikkat çekici, saolun , mehmet – 476

87. Slm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

88. Nevşehir merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-04-2021 11:43:05

89. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 60

90. Selam web siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım

91. Gürbüz Reply

Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 430

92. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

93. Siirt dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , Emine – 406

94. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, saolun , – 273

95. Bu konu : ” GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Emine – 347

96. Tekirdağ dan kimler var. GallowBoob, arkadaşının pazarlama şirketini tanıtmak için reddit’teki pozisyonundan yararlandı. . selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, şukuladım , Aylin – 177

97. Burdur merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-06-2021 03:27:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link