… GoT, içinde köleleştirildiğimiz küresel 3B dünyasını daha iyi anlamaları için kitleleri önceden koşullandırmaktı, böylece bu ortaya çıkmaya başladığında o kadar da şok olmayacağız. Babası neden karıştı ve kapattı?

King.so bana 7. sezonun 3. bölümüyle ilgili spoiler vermeyin. Sadece düşüncelerinizi ve bu bölümdeki tüm kelimeleri gerçekten dinleyip dinlemediğinizi merak ediyorum. Gnostik gnarly ahbap.

Author

24 Comments

1. Kırıkkale dan kimler var. Game of Thrones, 7. sezon, 3. bölüm. Asla tüm bu GoT’yi (düşündüğüm gibi) bin yıllık BS’yi izlemedim ama başladım. Bir sürü mesaj var ama burada kale kaya bölümlerinin tümü, epifiz bezinin kuzgunla aktivasyonu vb. Hakkında konuşan kimseyi bulamıyorum … . Selam herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 246

2. Erzincan dan kimler var. Game of Thrones, 7. sezon, 3. bölüm. Asla tüm bu GoT’yi (düşündüğüm gibi) bin yıllık BS’yi izlemedim ama başladım. Bir sürü mesaj var ama burada kale kaya bölümlerinin tümü, epifiz bezinin kuzgunla aktivasyonu vb. Hakkında konuşan kimseyi bulamıyorum … . Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 121

3. Denizli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-02-2021 11:45:24

4. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Tokat merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-02-2021 12:06:41

6. Ankara dan kimler var. Game of Thrones, 7. sezon, 3. bölüm. Asla tüm bu GoT’yi (düşündüğüm gibi) bin yıllık BS’yi izlemedim ama başladım. Bir sürü mesaj var ama burada kale kaya bölümlerinin tümü, epifiz bezinin kuzgunla aktivasyonu vb. Hakkında konuşan kimseyi bulamıyorum … . Merhaba sayfa inan ki mükemmel, saolun , doruk – 131

7. Slm paylaşım inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa süper ötesi güzel, saolun

9. Selam herkese web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım

10. Bu konu : ” Game of Thrones, 7. sezon, 3. bölüm. Asla tüm bu GoT’yi (düşündüğüm gibi) bin yıllık BS’yi izlemedim ama başladım. Bir sürü mesaj var ama burada kale kaya bölümlerinin tümü, epifiz bezinin kuzgunla aktivasyonu vb. Hakkında konuşan kimseyi bulamıyorum … ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 274

11. Bartın dan kimler var. Game of Thrones, 7. sezon, 3. bölüm. Asla tüm bu GoT’yi (düşündüğüm gibi) bin yıllık BS’yi izlemedim ama başladım. Bir sürü mesaj var ama burada kale kaya bölümlerinin tümü, epifiz bezinin kuzgunla aktivasyonu vb. Hakkında konuşan kimseyi bulamıyorum … . Selam sayfanız yeminle mükemmel, tebrikler , ziya – 351

12. Gürbüz Reply

Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

13. Van merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-02-2021 12:09:13

14. Kilis dan kimler var. Game of Thrones, 7. sezon, 3. bölüm. Asla tüm bu GoT’yi (düşündüğüm gibi) bin yıllık BS’yi izlemedim ama başladım. Bir sürü mesaj var ama burada kale kaya bölümlerinin tümü, epifiz bezinin kuzgunla aktivasyonu vb. Hakkında konuşan kimseyi bulamıyorum … . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 378

15. Batman merkezden ben banu. Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-02-2021 17:34:19

16. Yozgat merkezden ben mehmet. Slm siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım 27-02-2021 20:26:13

17. Denizli dan kimler var. Game of Thrones, 7. sezon, 3. bölüm. Asla tüm bu GoT’yi (düşündüğüm gibi) bin yıllık BS’yi izlemedim ama başladım. Bir sürü mesaj var ama burada kale kaya bölümlerinin tümü, epifiz bezinin kuzgunla aktivasyonu vb. Hakkında konuşan kimseyi bulamıyorum … . Merhaba web siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 186

18. Trabzon dan kimler var. Game of Thrones, 7. sezon, 3. bölüm. Asla tüm bu GoT’yi (düşündüğüm gibi) bin yıllık BS’yi izlemedim ama başladım. Bir sürü mesaj var ama burada kale kaya bölümlerinin tümü, epifiz bezinin kuzgunla aktivasyonu vb. Hakkında konuşan kimseyi bulamıyorum … . Selamlar sayfanız cidden iyi, şukuladım , Aylin – 20

19. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Bu konu : ” Game of Thrones, 7. sezon, 3. bölüm. Asla tüm bu GoT’yi (düşündüğüm gibi) bin yıllık BS’yi izlemedim ama başladım. Bir sürü mesaj var ama burada kale kaya bölümlerinin tümü, epifiz bezinin kuzgunla aktivasyonu vb. Hakkında konuşan kimseyi bulamıyorum … ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım , doruk – 50

21. Afyon merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi cidden güzel, face de paylaştım 10-04-2021 16:32:45

22. Bu konu : ” Game of Thrones, 7. sezon, 3. bölüm. Asla tüm bu GoT’yi (düşündüğüm gibi) bin yıllık BS’yi izlemedim ama başladım. Bir sürü mesaj var ama burada kale kaya bölümlerinin tümü, epifiz bezinin kuzgunla aktivasyonu vb. Hakkında konuşan kimseyi bulamıyorum … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 33

23. Rize merkezden ben doruk. Selamlar siten valla çok güzel, facebookta paylaştım 16-04-2021 07:47:21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link