Kategoriler
Genel

Game of Thrones biten

Arka plan olarak, film yapımı yaptım, büyük bir lig yapmadım ama uçtan uca süreci iyi anladım.

GOT’u bitirdikten sonra, çoğunluğa benzer duygular yaşadım – acele dağınık vb. Hayal kırıklığı. Birçok örnek var ama konuşmayı konuya odaklamak için bir tane seçeceğim ….

Son sahnede sandalyenin altında su şişesi. Şimdi, uçtan uca işlem sırasında bu atış bir kerede görülmezdi ve ‘iyi görünüyor’ dedi ve devam etti. İş dünyasındaki en iyi profesyonellerden bazıları tarafından 100’lere bakılırdı. Kaçırılmış olması neredeyse imkansız. ‘Diyebilirsin ama acele ediyorlar‘ ama benim sınırlı deneyimime göre – bu sadece işe yaramıyor.

Şimdiden, GOT’un çok kötü bir şekilde dağılmasıyla şov koşucuları üzerindeki kariyer üzerindeki etkisi hakkında yazılmış çok şey var. Benim teorim bu …

Bunu bilerek yaptılar. Ama neden? Rahatsız değil mi? Gösteri koşucularının kariyerlerini bunun için çöpe atması gibi görünmüyor. Peki neden? İşte benim teorim …

Bizi 2020’ye götürmenin bilinçli bir parçasıydı ve her geçen gün yükselen çılgınlık. Gittiğimiz tuhaf dünyaya giden basamaklardan biriydi. Gösteri koşucuları kitlelerin bilmediği bir şey biliyorlar. Örneğin simülasyonda mıyız? Bu bir tahmin. Ne bildiklerini bilmiyorum. Ne düşünüyorsun?

Gönderen … Bobgeorge00
[comments]

“Game of Thrones biten” için 8 yanıt

Kastamonu merkezden ben gaye. Mrb web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 21-07-2020 13:30:07

Adana merkezden ben doruk. Mrb web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-07-2020 21:05:20

Yalova merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 30-07-2020 21:09:27

Trabzon merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-08-2020 03:54:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir