“Reddit topluluğu, perakende tüccarlar büyük ölçüde kısaltılmış hisseleri hedef alarak piyasada dalgalanmalara neden olduğu için tüm hafta hisse senedi ticaretine hakim oldu. Melvin Capital dahil yatırımcılar GameStop’daki kısa pozisyonunu kapatırken, Muddy Waters’tan Carson Block, kısa pozisyonlarını” büyük ölçüde düşürdüğünü “söyledi son günlerde yanmaktan kaçınmak için. “

Günlük ticaret fenomeni, Beyaz Saray basın sekreteri ABD Hazine Bakanı Janet Yellen ve Biden yönetiminin ekonomik ekibinin GameStop ve diğer büyük ölçüde kısalmış şirketler etrafındaki borsa faaliyetlerini izlediğini söylediğinde Çarşamba günü Washington’a indi. Federal Yedek Başkan Jerome Powell, olağan politika basın toplantısında konuyla ilgili sorulardan kaçındı.

https://www.msn.com/en-us/money/markets/gamestop-resumes-rally-after-reddit-forum-s-brief-outage/ar-BB1daEIJ

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Gamestop, reddit forumlarının kesintiye uğramasından sonra toparlanmaya devam ediyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 463

2. Bu konu : ” Gamestop, reddit forumlarının kesintiye uğramasından sonra toparlanmaya devam ediyor ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 424

3. Çankırı dan kimler var. Gamestop, reddit forumlarının kesintiye uğramasından sonra toparlanmaya devam ediyor . Merhaba herkese sayfan inan ki mükemmel, sağolun , hatice – 110

4. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Gamestop, reddit forumlarının kesintiye uğramasından sonra toparlanmaya devam ediyor . Selam web siten inanılmaz iyi, saolun , Gürbüz – 327

5. Sakarya dan kimler var. Gamestop, reddit forumlarının kesintiye uğramasından sonra toparlanmaya devam ediyor . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 250

6. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa inanki dikkat çekici, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Gamestop, reddit forumlarının kesintiye uğramasından sonra toparlanmaya devam ediyor ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki çok iyi, sağolun , doruk – 437

8. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Gamestop, reddit forumlarının kesintiye uğramasından sonra toparlanmaya devam ediyor ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 483

10. Bu konu : ” Gamestop, reddit forumlarının kesintiye uğramasından sonra toparlanmaya devam ediyor ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun , gaye – 466

11. Bu konu : ” Gamestop, reddit forumlarının kesintiye uğramasından sonra toparlanmaya devam ediyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 361

12. Bu konu : ” Gamestop, reddit forumlarının kesintiye uğramasından sonra toparlanmaya devam ediyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 366

13. Erzincan dan kimler var. Gamestop, reddit forumlarının kesintiye uğramasından sonra toparlanmaya devam ediyor . Slm web sitesi inan ki çok iyi, sağolun , Emine – 213

14. Bursa merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, şukuladım 25-03-2021 03:06:25

15. Selam herkese paylaşım inan ki mükemmel, face de paylaştım

16. Karabük merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-03-2021 02:51:03

17. Bu konu : ” Gamestop, reddit forumlarının kesintiye uğramasından sonra toparlanmaya devam ediyor ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten güzel, sağolun , gaye – 239

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link