Bir süredir dijital para birimini tanıtmak için pazarı çökertmeyi planladıklarını biliyoruz. Plan, daha sonra tek dünya para birimi olacak bir para birimine (muhtemelen Facebook’un “Diem” para birimi) sıfırlamaktır.

Eylül ayında, ne tür etkilere neden olacağını görmek için Japonya’daki pazarı dondurarak beta testi yaptılar. https://www.nytimes.com/2020/09/30/business/tokyo-stock-market-glitch.html (https://archive.is/5jUCa)

Artık GME, onarımın ötesinde güçlendirildiğine göre, bu, blockchain teknolojisine dayalı daha güçlü ve daha güvenli bir pazar olması gerektiğini iddia etmelerine izin vererek büyük sıfırlamaya devam etmek için kullanılacak.

Plan bu. Bu yüzden sol, sağ ve MSM bu konuda hemfikir. Bir ton Reddit kullanıcısı zengin olmak üzere olduklarını düşünüyor, ancak neredeyse sıfır değere sahip olacak ve yakında yasal olarak alım satım yapmak için kabul edilmeyecek bir para biriminde işlem yaptıklarının farkında değiller.

Dolar itiliyor ve bu sadece bir sonraki adım. Bu, ona olan güveni bu şekilde ortadan kaldırıyor ve şimdi gücenmiş gibi davranıyorlar, ancak aslında sisteme olan güvenini kaybetmeye çalışıyorlar.

Sizi Diem’e satmak için tam anlamıyla bunu kullanıyorlar.

Author

16 Comments

1. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 28-01-2021 20:10:11

2. Bu konu : ” GameStop zorlaması göründüğü gibi değil ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 43

3. Bu konu : ” GameStop zorlaması göründüğü gibi değil ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden iyi, sağolun , – 126

4. Edirne merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 30-01-2021 12:06:14

5. Zonguldak dan kimler var. GameStop zorlaması göründüğü gibi değil . Selam web siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun , mehmet – 230

6. Siirt merkezden ben Aylin. Slm sayfanız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 09-02-2021 19:33:44

7. Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” GameStop zorlaması göründüğü gibi değil ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 330

9. Burdur dan kimler var. GameStop zorlaması göründüğü gibi değil . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 279

10. Zonguldak dan kimler var. GameStop zorlaması göründüğü gibi değil . Merhabalar web siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 85

11. Bu konu : ” GameStop zorlaması göründüğü gibi değil ” çok güzel. Selam siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 19

12. Bu konu : ” GameStop zorlaması göründüğü gibi değil ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 292

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” GameStop zorlaması göründüğü gibi değil ” çok güzel. Mrb siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 49

14. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” GameStop zorlaması göründüğü gibi değil ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 238

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link