Hayatımda bir dizi şüpheli olay oldu, onlardan ayrı kalmak için elimden gelenin en iyisini yaptım ve bazen iyi bir iş yapmadım. Bir simülasyonun parçası olup olmadığını bile merak ettiğim zamanlar oldu. Bunun bir tür öbür dünya olup olmadığını merak ettiğim zamanlar oldu

Bazen çevremdeki insanlar beni hayattaki belirli bir anlatıya hapsetmeye çalışıyormuş gibi geliyor, söyleyecekleri veya yapacakları tamamen doğru olan ve/veya benim için önceden haber verilmiş kişisel olaylardan, bana görünen ifadeler veya kavramlara kadar. etkileşimde bulunduğum kişiden kişiye bir şey beni çitlemeye çalışıyormuş gibi atlamak. bazen insanların bana söylediği şeyler, diğer insanların benim bilmediğim bir tür bilgiye erişimi varmış gibi hissettiriyor, neredeyse erişimleri varmış gibi Düşündüğüm, yazdığım ve deneyimlediğim her şey?

hayat, önceden yazılmış veya kontrol edilmiş hissedecek kadar eşzamanlı hale geldiğinde. okd?

Sorusu olan olursa deneyimlerimi ve öğrendiğimi düşündüğüm şeyleri paylaşabilirim çünkü muhtemelen bu gönderiyi bugün daha sonra sileceğim. sadece yanlış bir şey söylemek ve başkalarını bulmaya çalıştığım için unutulmak istemiyorum, muhtemelen yine de idk idrc tho yapacağım

Zihinsel sağlık forumlarını, youtube videolarını, facebook gruplarını vb. dolaşarak gangstalking veya “truman show” fenomeni ve benzeri durumlar hakkında bilgi aradım. Henüz onu gerçek olarak çürüten bir şey bulamadım, sadece çoğunlukla olumsuz hakaretler ve kişinin şizofreni veya zihinsel olarak iyi olmadığını ve ilaç kullanması gerektiğini iddia ediyor

Bulduğum herhangi bir şey, düşünce yayını ve dünyanın metafizik yönünün nüansları olarak adlandırılan başka bir fenomen gibi, yalnızca daha fazla teğete yol açarsa, aynı zamanda tarihin belirli bölümlerine atıfta bulunur, yaratılan bir tür makinenin bu tekrarlayan factoid’i gibi. 1800’lerde 1900’lerin başlarında, gelişinden sonra aniden insanlara şizofreni teşhisi konmaya başlandı – ayrıca tekrarlayan sesten kafatasına teknolojisi vb.

Ayrıca, gözetleme ekipmanı olarak ikiye katlanabilen çok fazla teknolojinin gelişiyle, çeteye sokulduğunu veya bir şekilde gözetlendiğini iddia eden akıl hastası olarak yazılan birçok insanın gerçekten gerçek bir şey deneyimliyor olabileceği fikrini sarsamıyorum.

43 Comments

1. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. Mrb sayfa cidden hoşuma gitti, tebrikler , memo – 464

2. Balıkesir dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . Selam sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 389

3. Elazığ dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, saolun , Aylin – 444

4. Mersin dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . Selam paylaşımınız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 111

5. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 261

6. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım

7. Denizli merkezden ben Hasan. Selam web siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 07-08-2021 22:09:25

8. Gaziantep dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . selam arkadaşlar siten süper ötesi güzel, saolun , Emine – 404

9. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 189

10. İstanbul dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . Merhabalar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 58

11. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 483

12. Gürbüz Reply

Selam herkese web siten valla dikkat çekici, face de paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 92

14. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle hayran edici, saolun , ziya – 231

15. Amasya dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, face de paylaştım , – 454

16. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 350

17. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha güzel, teşekkürler , ziya – 67

18. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, tebrikler , ali – 72

19. Ankara dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 228

20. Kilis merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-08-2021 22:38:56

21. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. Selamlar siten harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 275

22. Kırklareli dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . selam arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, sağolun , gaye – 78

23. Yalova dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . Merhabalar siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 174

24. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 201

25. Kütahya merkezden ben ziya. Selam web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 08-08-2021 01:59:53

26. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 164

27. Kayseri merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-08-2021 08:10:12

28. Selam herkese web siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. Slm paylaşım inanki çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 285

30. Mardin merkezden ben Emine. Mrb web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-08-2021 05:11:12

31. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. Slm web siteniz cidden hayran edici, sağolun , hatice – 186

32. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

33. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 392

34. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki iyi, sağolun , Emine – 155

35. Merhaba herkese siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

36. Uşak merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım inanki iyi, sağolun 27-08-2021 01:11:55

37. Sinop merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-08-2021 15:10:34

38. Bu konu : ” Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 269

39. Karaman dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . Merhaba siten cidden iyi, teşekkürler , mehmet – 200

40. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 176

41. selamun aleyküm web siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

42. Yalova dan kimler var. Gangstalking olarak adlandırılan şeyi gerçekten çürüten bir kaynak bulamadım mı? bkz: truman . Merhabalar web siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 417

Write A Comment