Bir gangster, Lucky Luciano’nun yeğeni ve Kardinal Marcinkus’un kuzeni Anthony Raimondi, Papa I. John Paul’u zehirleyerek öldürmek için tetikçilerle Vatikan’a gittiğini iddia etti. Vatikan Bankası’nın sahtekar patronu Kardinal Marcinkus’un cinayeti düzenlediğini söyledi. Ardından iddialarına göre II. John Paul da öldürülecekti ancak Vatikan Bankası’ndan uzak durunca yaşamasına izin verildi.

https://nypost.com/2019/10/19/meet-the-mobster-who-claims-he-helped-whack-pope-john-paul-i-over-stock-fraud/

38 Comments

1. Bu konu : ” Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 434

2. Ankara merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 07-07-2021 18:46:23

3. selamun aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Tunceli merkezden ben . Merhaba sayfanız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-07-2021 20:59:55

5. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, teşekkürler

6. Merhaba paylaşım valla iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Tokat merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 13-07-2021 12:26:18

8. Bu konu : ” Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , gaye – 243

9. selam arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

10. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Kırklareli merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım süper ötesi iyi, face de paylaştım 19-07-2021 06:23:30

12. Slm siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 453

14. Nevşehir dan kimler var. Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. . Selam siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 103

15. Kars dan kimler var. Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. . Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 102

16. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

17. Gaziantep merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 31-07-2021 20:05:21

18. İstanbul merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz valla hayran edici, tebrikler 06-08-2021 12:51:12

19. Şırnak dan kimler var. Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 206

20. Bu konu : ” Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 330

21. Bu konu : ” Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 18

22. Bingöl dan kimler var. Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 168

23. Ordu dan kimler var. Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. . Selamlar siten süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 316

24. Burdur merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2021 16:59:03

25. Zonguldak dan kimler var. Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. . Merhaba bu web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 3

26. Şırnak dan kimler var. Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. . Merhaba herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 431

27. Edirne dan kimler var. Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. . Slm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 329

28. Eskişehir dan kimler var. Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. . Merhaba herkese sayfanız valla hoşuma gitti, saolun , – 365

29. Trabzon merkezden ben Aylin. Selam sayfan cidden hayran bıraktı, sağolun 01-09-2021 15:48:52

30. Kilis merkezden ben . Selamlar web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 02-09-2021 09:05:45

31. Bu konu : ” Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 297

32. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. . Slm siten ciddiyim güzel, sağolun , elif yılmaz – 140

33. Muş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, sağolun 11-09-2021 00:54:36

34. Amasya merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa vallaha billaha iyi, saolun 15-09-2021 02:12:47

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 50

36. Mersin dan kimler var. Gangster, Papa I. John Paul’un öldürülmesine yardım ettiğini ve neredeyse II. John Paul’u öldürdüğünü iddia etti. . selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 285

37. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım

Write A Comment