Garip bir bitcoin teorisi …

Selamlar,

Bunu yazarken, Bitcoin’in piyasa değeri yaklaşık 830 milyar ABD dolarıdır. Trilyon dolarlık bir piyasa değerinin sadece birkaç ay uzakta olduğuna inanıyorum. Şirketler sıraya giriyor ve bu alana milyarlarca dolar geliyor. Fiyat yükselmeye devam ederken ve bugün sahip olduğumuz gibi kırmızı günlerde bile, bitcoin’in gerçek amacını anımsatıyorum. Bu bir sosyal ağdır, ancak ağın ne için olduğunu kimse açıklamaz.

Satoshi’nin vizyonu neydi? Yaratıcı neden hiç bitcoin satmadı? Satoshi tüm bunlarla gerçekten neyi başarmak istiyordu?

Düşüncelerimde bana Tanda adlı ofiste bir muayenehane hatırlatıldı. Örneğin, beş kişiden oluşan uygulama, her ay bir kavanoza para koyar, ancak herhangi bir ay boyunca yalnızca bir kişi hissesini alabilir. Toplama fikri benim için önemli. Twitter için tweet atmak veya Facebook için gönderi yayınlamak gibi ağa katılımımızdır.

Bitcoin için uğraşıyoruz.

Satmayı inatla reddetmemizle bitcoin’in değerini koruyoruz, ancak “açık” piyasanın aksine, merkezileşmiş değiliz. Hepimiz buna sahibiz ve hiçbirimiz sahip değiliz. Satoshi ve 1 milyon bitcoin bile bizi durduramaz. Bitcoin’i bir geri çekilme ile emer ve devam ederdik.

Ve o zaman zarfında insanlar milyoner olacak, kavanozdan alan çok az kişi, yani. Birçoğu zaten bitcoin yoluyla finansal özgürlüğe ulaştı. Hepsi hisselerini saklayıcılara satarak. Satmayan kitleler …% 70-80 düşüş yaşadılar.

Yine de hodllar.

Ve çabaları için, bazıları 100’lü ve hatta 1000’lerce bitcoin sahibi. 1 bitcoin bile çoğu kişinin karşılaması zor hale geldi. Yine de önemli olan 1 bitcoin sahibi olmak değil. Önemli olan katılmaktır.

Hodlers bu pazara dahil edilmedi, çünkü bu manipüle edilmiyor. Boğa güreşlerimiz gerçek ve kazalarımız gerçek. Bu tahmin edilebilir bir model. Bazıları serveti elinde tutuyor ve diğerleri ondan alıyor. Vizyon budur. Amaç budur. Bu bitcoin.

İnsanlığın ilk küresel Tanda uygulaması.

“Garip bir bitcoin teorisi …” üzerine 19 yorum

1. Mardin merkezden ben ali. Selam web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 10-02-2021 21:14:01

2. Giresun merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 21:14:38

3. Bu konu : ” Garip bir bitcoin teorisi … ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım , ali – 313

4. Bayburt dan kimler var. Garip bir bitcoin teorisi … . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki güzel, sağolun , mehmet – 414

5. Bu konu : ” Garip bir bitcoin teorisi … ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 389

6. Kastamonu merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım 11-02-2021 00:24:34

7. Bu konu : ” Garip bir bitcoin teorisi … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , ali – 418

8. Isparta merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 00:49:40

9. Bu konu : ” Garip bir bitcoin teorisi … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 194

10. Samsun dan kimler var. Garip bir bitcoin teorisi … . Slm web siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 364

11. Denizli dan kimler var. Garip bir bitcoin teorisi … . Merhaba web siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 368

12. Kırşehir merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 08:18:34

13. Bitlis dan kimler var. Garip bir bitcoin teorisi … . Merhaba paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 363

14. Bingöl dan kimler var. Garip bir bitcoin teorisi … . Merhaba web siteniz yeminle iyi, sağolun , memo – 250

15. Sinop dan kimler var. Garip bir bitcoin teorisi … . Selamlar sayfanız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 203

16. Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 25-02-2021 22:01:24

17. Bu konu : ” Garip bir bitcoin teorisi … ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 499

18. Bu konu : ” Garip bir bitcoin teorisi … ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 433

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link