Garip tarayıcı ve telefon operatörü davranışı

Geçtiğimiz haftalarda, telefonum ve bilgisayarımla ilgili garip davranışlar görüyorum. Eminim telefonum değil, operatörüm. Giderek daha az insan metinlerimi, özellikle de metinlerimi alabildi. Baştan beri hiçbir sorun yoktu ve şimdi nerede olursam olayım benden sadece 2 kişi mesaj alabiliyor.

Bilgisayarımda, birkaç gün önce rastgele donmaya başladı. Her zaman hızlı ve güvenilir olan bir Linux makinesi kullanıyorum. Son zamanlarda büyük bir değişiklik yapmadım. Ancak, görünüşe göre görüntülediğim içeriğe bağlı olarak (bu belirli alt bölümden çok fazla), bir sürü şey yaşadım.

Okumak istediğim konuların bulunduğu birkaç sekme açarsam, harici bir bağlantı açabilirim. Bunu yaparsam, genellikle bağlantıyı yeni bir sekmede açar. Ama şimdi, bir önceki sayfaya geri dönmeme izin vermeyecek ve eğer onu yer imi olarak kaydetmezsem veya yazmazsam, beni sadece gittiğim sayfayla bırakacak. Ardından donma olabilir ve tarayıcılarımı kapatmaya zorlamam veya bilgisayarımı yeniden başlatmam gerekecek. Bu genellikle b itchute gibi sitelerde olur.

Şimdi, PC uzmanları devreye girmeden ve başka birçok neden olduğunu söylemeden önce, eklentiler, tarayıcı, bilgisayarımın özellikleri ve ne olmadığı konusunda bol miktarda deneyimim var. Kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey değişmedi, ancak genellikle sık sık kullandığım 3 siteyi silmekte sorun yaşıyorum: Bu alt, youtube ve btchute.

Başka biri benzer bir şey fark etti mi?

“Garip tarayıcı ve telefon operatörü davranışı” üzerine 18 yorum

1. İzmir merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 08-09-2020 22:58:15

2. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 07:12:48

3. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, saolun 11-09-2020 22:01:16

4. Bayburt merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 15-09-2020 04:08:14

5. Bilecik merkezden ben ali. Selamlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 00:41:08

6. Antalya merkezden ben ziya. Slm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 17-09-2020 14:25:47

7. Siirt merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 23-09-2020 02:51:31

8. Osmaniye merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, saolun 02-10-2020 11:20:00

9. Ardahan merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 04-10-2020 13:27:58

Yorum yapın