Büyük oğlumla gençken ne oynadığımı ona göstermek için dizide koştuğumdan beri Kingdom Hearts 3 oynuyordum ve şimdi bunu birlikte deneyimleyeceğiz. Bu yüzden daha önce Corona Krallığı’na gittim. Tangled’dan olduğunu anladıktan sonra oğlumla bunun hakkında bir şaka yaptım. Sonra dünyaya bu giriş geldi. Sadece ilk 10 saniyeyi izleyin. Bence bazılarınız da bunu tekinsiz bulabilir.

https://youtu.be/KqeAqPXJclg

Author

17 Comments

1. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

2. Bu konu : ” Garip tesadüf bugün Kingdom Hearts 3 oynadığımı fark ettim. ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 484

3. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 11-03-2021 08:53:15

4. Kütahya dan kimler var. Garip tesadüf bugün Kingdom Hearts 3 oynadığımı fark ettim. . Selam paylaşımın inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 409

5. Bolu merkezden ben . selamun aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-03-2021 05:53:46

6. Tekirdağ dan kimler var. Garip tesadüf bugün Kingdom Hearts 3 oynadığımı fark ettim. . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Hasan – 97

7. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Garip tesadüf bugün Kingdom Hearts 3 oynadığımı fark ettim. . selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 336

8. Bu konu : ” Garip tesadüf bugün Kingdom Hearts 3 oynadığımı fark ettim. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 221

9. Adana dan kimler var. Garip tesadüf bugün Kingdom Hearts 3 oynadığımı fark ettim. . Merhabalar bu web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 499

10. Samsun merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 27-03-2021 02:12:35

11. Bu konu : ” Garip tesadüf bugün Kingdom Hearts 3 oynadığımı fark ettim. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 54

12. Muş merkezden ben memo. Selamlar siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım 29-03-2021 03:45:46

13. Bu konu : ” Garip tesadüf bugün Kingdom Hearts 3 oynadığımı fark ettim. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 4

14. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Zonguldak dan kimler var. Garip tesadüf bugün Kingdom Hearts 3 oynadığımı fark ettim. . Merhabalar sayfan inan ki hayran edici, tebrikler , Hasan – 354

16. Uşak merkezden ben ali. Selam siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 19-04-2021 00:33:09

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link