Garip ve şüpheli bir şekilde arşiv sitesi çocuk fahişelik ücretleri ile ilgili hiçbir bilgiye sahip değildir (sonrası açıklanmıştır). Ayrıca: “Sorunları” neden medyada yer alıyor?

Gönderme Beyanı: Arşiv veritabanında, sizin için sağladıkları bir bağlantıya gittiğinizde, tıkladığınızda, Kanada’daki siyasi figürler ve çocuk fahişeliğinin dahil olduğu iddia edilen (belki de iddia edilmeyen) yasal belgelere (?) Götürür. Ve medyada yer alan komplo komplo endişeleri yüzünden mi görünüyor?

Not: bağlantıya gittiğinizde, bir nedenden dolayı küçük bir kutu “bulunamadı” gibi bir şey söyleyecektir … ama o küçük kutu çabucak kaybolur ve işte bunlar ne olursa olsun 50 sayfa.

https://archive.org/details/5526159-A-2016-03377/page/n30/mode/1up?q=Trinidad+sex+trade

“Garip ve şüpheli bir şekilde arşiv sitesi çocuk fahişelik ücretleri ile ilgili hiçbir bilgiye sahip değildir (sonrası açıklanmıştır). Ayrıca: “Sorunları” neden medyada yer alıyor?” üzerine 25 yorum

1. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 06-08-2020 19:14:13

2. Niğde merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 25-08-2020 02:23:33

3. Bilecik merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-08-2020 07:38:11

4. Antalya merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 11-09-2020 22:01:24

5. Kırşehir merkezden ben banu. Merhabalar siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 17-09-2020 03:27:57

6. İstanbul merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 18-09-2020 00:30:35

7. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 02-10-2020 11:22:57

8. Bu konu : ” Garip ve şüpheli bir şekilde arşiv sitesi çocuk fahişelik ücretleri ile ilgili hiçbir bilgiye sahip değildir (sonrası açıklanmıştır). Ayrıca: “Sorunları” neden medyada yer alıyor? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 147

Yorum yapın