Walmarts web sitesinde binlerce dolara satılan çocuk eşyalarının nesi var? Görünen o ki, bir tür yeraltı sübyancı sinyali burada gördüklerime dair birkaç örnek.

1. Walmart.com’a gidin

2. Çocuk kıyafetleri ara

3. Fiyat filtresine gidin ve +3000$ olarak ayarlayın

4. Bu fiyat aralığında birkaç sandalet vs. göreceksiniz. Sivri ayakkabı ile satılan ve sevk edilen PediPed (Creepy) adlı bir şirket ve başka bir örnek, Pac Pro Solutions, LLC tarafından satılan ve sevk edilen Hannah Andersson adlı bir şirkettir.. şirket adresini arattığınızda karşınıza çıkıyor (7913 Foxcatcher Court Odessa, FL) 33556) Odessa FL’de büyük bir ev. Pac Pro ayrıca görünüşe göre “Amerika’nın çocuklarını koru” anlamına geliyor. Yani ya bizim bilmediğimiz bir lingo kullanarak sübyancıları yakalamaya yardımcı olacak bir şirket kurulumu ya da sorunun bir parçası olduklarından emin değilim ama eğer biri daha fazla araştırma yapmak isterse bana şüpheli görünüyor LMK başka ne bulursun .

25 Comments

1. Bu konu : ” Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, face de paylaştım , emin – 289

2. Rize dan kimler var. Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? . Mrb sayfan inanki hayran edici, şukuladım , mehmet – 217

3. Artvin dan kimler var. Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? . Slm paylaşım vallaha billaha güzel, sağolun , ahmet – 304

4. Niğde dan kimler var. Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 190

5. Erzurum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-08-2021 02:41:27

6. Bu konu : ” Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? ” çok güzel. Mrb web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 307

7. Elazığ dan kimler var. Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? . Selamlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 110

8. Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim iyi, sağolun , mehmet – 223

10. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 135

12. Bu konu : ” Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 285

13. Çorum dan kimler var. Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? . Merhabalar siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 247

14. Bu konu : ” Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 161

15. Slm sayfan inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

16. Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

17. Zonguldak merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 30-08-2021 18:56:39

18. Eskişehir dan kimler var. Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? . Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 45

19. Bu konu : ” Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 5

20. Edirne merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 10-09-2021 09:55:51

21. Adıyaman merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-09-2021 11:59:14

22. İstanbul merkezden ben hatice. Merhaba siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 11-09-2021 16:19:15

23. Bu konu : ” Garip Walmart çocukları binlerce dolara satılıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 39

24. Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba siten cidden güzel, tebrikler 24-09-2021 17:19:54

25. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

Write A Comment