GDO’ların söylediklerinden daha büyük bir resim olduğunu düşünmeden edemedim.

Sivrisinekler, aşının kendisinin gerçekten işe yarayıp yaramayacağını görmek için korona aşısına sahip bağışıklık sistemlerine saldırmak için zaten bir hastalığa sahipler.

Ya da aşıyı almayan herkes, GDO’lardan enjekte edilerek “2. ana korona türü” ile sonuçlanacak ve aşıyı almayan herkesi öldürecek ve sonunda bunu “yapmalıydı” aşıyı aldık ikinci bir dalga tekrar gelsin dedik.

Bunun için endişelenmeli miyiz yoksa dünya hakkında hiçbir şey yapmayacak mı?

Açıklaması olan var mı?

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” Gates, sivrisinekler değiştirildi ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla güzel, teşekkürler , emin – 6

2. Merhaba sayfa cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

3. Kocaeli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, teşekkürler 04-02-2021 01:49:41

4. Ordu dan kimler var. Gates, sivrisinekler değiştirildi . Selam herkese sayfa süper ötesi iyi, sağolun , banu – 187

5. Malatya merkezden ben hatice. Slm paylaşımın vallaha mükemmel, face de paylaştım 04-02-2021 08:13:06

6. Kayseri dan kimler var. Gates, sivrisinekler değiştirildi . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 220

7. Merhaba paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gates, sivrisinekler değiştirildi ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 366

9. Kayseri dan kimler var. Gates, sivrisinekler değiştirildi . Selamlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 298

10. Adana dan kimler var. Gates, sivrisinekler değiştirildi . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım , mehmet – 435

11. Bu konu : ” Gates, sivrisinekler değiştirildi ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 77

12. Kütahya dan kimler var. Gates, sivrisinekler değiştirildi . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, tebrikler , ziya – 12

13. Bu konu : ” Gates, sivrisinekler değiştirildi ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha güzel, saolun , emin – 51

14. Sinop dan kimler var. Gates, sivrisinekler değiştirildi . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 53

15. Bu konu : ” Gates, sivrisinekler değiştirildi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 416

16. Eskişehir dan kimler var. Gates, sivrisinekler değiştirildi . Selam sayfan cidden dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 340

17. Kayseri merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-04-2021 14:06:29

18. Bu konu : ” Gates, sivrisinekler değiştirildi ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 103

19. Isparta dan kimler var. Gates, sivrisinekler değiştirildi . Selamın aleyküm siten inanılmaz iyi, tebrikler , emin – 167

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link