https://www.youtube.com/watch?v=Grv1RJkdyqI

Bill Gates ile bir salgının nasıl bir sonraki büyük meselemiz olacağına dair “şüpheli derecede doğru tahminlerini” nasıl yaptığını açıklayan yeni röportaj. ayrıca şüphelendiklerinin daha sonra gelebileceğini ve neyin doğru olduğunu nasıl belirlediğimizi. 😉

düzenleme: daha önce “gerçek dışı” kavramını duyan var mı?

Author

22 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Isparta dan kimler var. Gates teorileri üzerine Veritasium vid . Selamlar siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 452

3. Bu konu : ” Gates teorileri üzerine Veritasium vid ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 441

4. Çanakkale merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfanız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-02-2021 20:10:36

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gates teorileri üzerine Veritasium vid ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha güzel, tebrikler , Gürbüz – 149

6. Manisa merkezden ben ali. Slm web siten vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 04-02-2021 20:40:39

7. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Mrb web siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” Gates teorileri üzerine Veritasium vid ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , memo – 184

10. Bu konu : ” Gates teorileri üzerine Veritasium vid ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , doruk – 355

11. Manisa merkezden ben gaye. Merhabalar web siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-02-2021 07:39:30

12. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, tebrikler

13. Burdur merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-03-2021 08:54:00

14. Adana dan kimler var. Gates teorileri üzerine Veritasium vid . Mrb paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 396

15. Merhaba web siten inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

16. Kilis merkezden ben gaye. Mrb sayfan inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2021 17:25:25

17. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran edici, tebrikler 04-04-2021 20:51:56

18. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

19. Nevşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 12-04-2021 15:13:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link