Gazetecilerin tüm bu iddiaları henüz kamera görüntüsü yok

Hulu’yu canlı izliyorum martha raddatz’ın protestocuların buranın bizim evimiz olduğunu umursamadığımızı söylediğini ya da başkente giderken pencereden çıkıp protestocuların nereye gittiklerini sorması gibi şeyler söylediğini dinliyorum. ev bizim evimiz. Her şey devam ederken onu sürekli izliyordum ve yarım saatlik bir dünya haberleri molası vardı ve şimdi bahsettiği tüm bu hikayeler onun başına geldi ama kanıt yok diye düşündüm insanlarla konuştuğunu söylersen, bunu gazetecilik için desteklemen gerekir. Bu bokla ilgili bütün bir sezon vardı. Bana biraz kafa karıştırıyor, eğer doğruysa lütfen gösterin ve onun hakkında konuşmasına izin vermeyin. Evimize gideceğimizi söyleyen, hatta buna yakın olanların videosu olanların lütfen benimle paylaşın.

“Gazetecilerin tüm bu iddiaları henüz kamera görüntüsü yok” üzerine 22 yorum

1. Çorum merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 07-01-2021 00:42:51

2. Batman merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın cidden mükemmel, twitter da paylaştım 07-01-2021 00:42:52

3. Bu konu : ” Gazetecilerin tüm bu iddiaları henüz kamera görüntüsü yok ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 469

4. Bu konu : ” Gazetecilerin tüm bu iddiaları henüz kamera görüntüsü yok ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 128

5. Düzce merkezden ben emin. Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-01-2021 05:57:24

6. İzmir merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 08-01-2021 01:33:27

7. Samsun merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 18-01-2021 02:37:17

8. Bu konu : ” Gazetecilerin tüm bu iddiaları henüz kamera görüntüsü yok ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki çok güzel, şukuladım , mehmet – 61

9. Bu konu : ” Gazetecilerin tüm bu iddiaları henüz kamera görüntüsü yok ” çok güzel. Slm siteniz yeminle mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 155

10. Bu konu : ” Gazetecilerin tüm bu iddiaları henüz kamera görüntüsü yok ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 159

11. Afyon dan kimler var. Gazetecilerin tüm bu iddiaları henüz kamera görüntüsü yok . selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 50

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link