Sürekli taciz ederek. Genellikle bir “İzin vermiyorum” düğmesi bile yoktur, yalnızca sizi “daha fazla bilgi” ye götüren veya siteden çıkaran başka bir düğme vardır. “İzin vermiyorum” u tıklamak bile bir kayıptır çünkü sizi oyunlarına sürükleyerek sizi aşağı çekerler.

Strateji, çoğu ülkede yakında yapmayı planladıkları şeye benziyor, “ikna ediciler” kullanarak bir aşı ile çok sayıda kişiye enjekte etmeye çalışıyorlar.

Author

10 Comments

1. Merhaba sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” GDPR saçmalığı, aslında rıza göstermediğiniz şeylere “izin vermenizi” sağlamaya çalışıyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 361

4. Kırşehir merkezden ben Emine. Selamlar sayfan valla hayran edici, face de paylaştım 12-03-2021 20:48:45

5. Muğla dan kimler var. GDPR saçmalığı, aslında rıza göstermediğiniz şeylere “izin vermenizi” sağlamaya çalışıyor . Slm sayfa valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 113

6. Burdur merkezden ben . Merhaba web siten harbiden hoşuma gitti, saolun 27-03-2021 01:01:52

7. Karaman merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 05-04-2021 21:20:04

8. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” GDPR saçmalığı, aslında rıza göstermediğiniz şeylere “izin vermenizi” sağlamaya çalışıyor ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 229

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link