Hong Kong Üniversitesi tarafından yürütülen bir araştırma, BioNTech iğnelerinin kazara intravenöz enjeksiyonlarının kalp kası iltihabına neden olabileceğini buldu.

Ekip, iğneyi uygulayanların, enjeksiyon yapılmadan önce iğnenin yanlışlıkla damara girmediğinden emin olmak için kan aspirasyonunu önlemek için şırınga pistonunu kısaca geri çekmelerini tavsiye etti.

Küresel istatistiklere göre, BioNTech aşıları da dahil olmak üzere milyonda 50 doz mRNA aşısı, miyokardit veya perikarditi (kalp kasları ve kalbi çevreleyen dokuların iltihaplanması) tetikleyebilir. 12 ila 29 yaş grubu, özellikle ikinci dozdan sonra duruma daha yatkındır. Ancak çoğu hasta, potansiyel olarak yaşamı tehdit eden bu yan etkiden hızla kurtuldu ve mRNA aşıları, yan etkilerden belirgin şekilde daha ağır basan risklerle birlikte güvenli kabul ediliyor.

https://www.thestandard.com.hk/breaking-news/section/4/179175/HKU-study-warns-against-accidental-vaccination-into-veins

AŞI YAPMAK İÇİN ASPİRASYON YAPIN!

https://www.youtube.com/watch?v=WuyAtvwP2H4

>”yanlışlıkla”

> kelimenin tam anlamıyla, iksir pompalarının büyük, ezici çoğunluğu ister istemez

> kelimenin tam anlamıyla, her vax reklamı, şırınganın sıkıştırıldığını gösterir, aspirasyon olmadan

👌🤣

Author

23 Comments

1. Uşak merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, sağolun 24-08-2021 07:47:14

2. Bu konu : ” Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 9

3. Merhabalar siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Çorum dan kimler var. Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının . Mrb paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 400

5. Amasya merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-08-2021 20:26:17

6. Bu konu : ” Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 254

7. Karaman merkezden ben ziya. Selamlar sayfan süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 28-08-2021 12:16:12

8. Ankara merkezden ben mehmet. Selamlar web siten valla ilgi uyandırıcı, saolun 29-08-2021 16:56:19

9. Kahramanmaraş dan kimler var. Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının . Selam herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, tebrikler , ali – 238

10. Bu konu : ” Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki çok iyi, face de paylaştım , banu – 330

11. Rize dan kimler var. Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının . Mrb paylaşımınız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 342

12. Bu konu : ” Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 93

13. Bu konu : ” Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 20

14. Van dan kimler var. Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının . Slm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , ali – 399

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 49

16. Tunceli merkezden ben emin. Selam sayfan inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-09-2021 13:21:07

17. Batman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 15-09-2021 01:15:02

18. Bayburt merkezden ben . Merhabalar sayfa valla çok güzel, sağolun 16-09-2021 06:10:11

19. Bartın merkezden ben banu. Merhabalar sayfa inanki hayran edici, twitter da paylaştım 19-09-2021 08:14:49

20. Samsun dan kimler var. Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının . Selam herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 257

21. Bu konu : ” Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , Emine – 159

22. Yalova dan kimler var. Geç açıklanan bilgiler, İNTRAVENÖZ olarak uygulanan “COVID-19” aşılarının . Selam web siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 445

Write A Comment