Bu yüzden duşta kafam karışmış NPR’yi dinliyorum (Evet, bunun ana akım medya olarak kabul edildiğinin farkındayım ama sadece burada benimle kal.) JB’nin bu Afgan ile yatağı nasıl tamamen yıktığı hakkında gevezelik edip duruyorlar. olay, sonra kahrolası bir ampul gibi bana çarptı ya bu daha büyük bir şeyden dikkati dağıtıyorsa?

Demek istediğim, CV19-D vakalarındaki artışla ilgili haberlerde, neredeyse tamamının aşı olan bir kişiyle temas etmiş birine kadar izlendiğini duydunuz ve bunun daha büyük bir şeyden dikkati dağıttığını düşündüm. Ama ne?

18 Comments

1. Hakkari dan kimler var. Gece Duşu Düşünceleri… . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 143

2. Nevşehir dan kimler var. Gece Duşu Düşünceleri… . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 246

3. Bilecik dan kimler var. Gece Duşu Düşünceleri… . Selam paylaşımınız vallaha mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 272

4. Merhaba herkese paylaşım gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Merhabalar sayfan harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Gece Duşu Düşünceleri… ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla hayran edici, tebrikler , gaye – 459

7. Kırklareli dan kimler var. Gece Duşu Düşünceleri… . Slm siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 324

8. Uşak merkezden ben ziya. Selam sayfanız yeminle güzel, twitter da paylaştım 22-08-2021 14:23:36

9. Uşak merkezden ben gaye. Selam siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-08-2021 09:01:45

10. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

11. Tokat dan kimler var. Gece Duşu Düşünceleri… . Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, teşekkürler , Aylin – 65

12. Bursa merkezden ben banu. Slm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 31-08-2021 18:12:12

13. Kocaeli dan kimler var. Gece Duşu Düşünceleri… . selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 18

14. Ankara dan kimler var. Gece Duşu Düşünceleri… . selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, şukuladım , memo – 83

15. Merhaba herkese siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” Gece Duşu Düşünceleri… ” çok güzel. Selam siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 78

17. Kilis dan kimler var. Gece Duşu Düşünceleri… . Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 137

Write A Comment