Kategoriler
Genel

Gece geç saatlerde saçmalık: Devletler tamamen yeniden açılmaya başlamıştı, ancak COVID korku taktikleri nedeniyle insanlar isteksiz oldukları için bazı dükkanlar hala düşük satış görüyordu. Bu ayaklanmalar uygun bir zamanda geldi. İnsanlar artık dışarı çıktığınız için size bağırmayacaklar, ama sizi bunu yapmaya teşvik edecekler. Plandemik bitti

ihtiyaç duydukları şeyi başardılar. Plandemi sırasında Bill ve Jeff gibi milyarderler ekstra zengin oldular. Tüm dükkanları yeniden açmak için gemideki insanlara ihtiyaç duyuyorlar ve insanların dışarı çıkıp tüm bu plandemik boyunca ittikleri korku korkusundan korkmamaları gerekiyor. İnsanlar artık COVID yüzünden evde kalmamız için yalvarmak yerine dışarı çıkıp protesto etmek için yalvarıyorlar. Palyaço dünyası

“Gece geç saatlerde saçmalık: Devletler tamamen yeniden açılmaya başlamıştı, ancak COVID korku taktikleri nedeniyle insanlar isteksiz oldukları için bazı dükkanlar hala düşük satış görüyordu. Bu ayaklanmalar uygun bir zamanda geldi. İnsanlar artık dışarı çıktığınız için size bağırmayacaklar, ama sizi bunu yapmaya teşvik edecekler. Plandemik bitti” için 12 yanıt

Kocaeli merkezden ben gaye. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 01-06-2020 08:46:45

Giresun merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler 07-06-2020 12:16:51

Tekirdağ merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, teşekkürler 11-06-2020 16:22:00

Muğla merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 18-06-2020 22:04:43

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 28-06-2020 19:03:05

Kocaeli merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız yeminle iyi, face de paylaştım 01-07-2020 13:22:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir