Karşılaştırma için 3-4 yıl önce hemen hemen her yerde bulunan yorumlara bakın. İnsanlar genellikle Joe Rogan, Alex Jones, Elon Musk gibi insanları severdi. İnsanlar açıkça Trump hakkında mızmızlanır ve ırkçı ya da başka bir şey olarak adlandırılmaktan korkmazlar. Anti semite denmeden George Soros hakkında konuşabilirsiniz. Sanki her şey çok daha kötüye gitmiş gibi.

16 Comments

1. Artvin merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 19-04-2021 21:56:13

2. Kütahya merkezden ben Emine. Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-04-2021 21:56:36

3. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . Selam siten yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 67

4. Bu konu : ” Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 123

5. Rize dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 343

6. Kırklareli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 19-04-2021 22:16:11

7. Kars dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , – 439

8. Sinop dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . Mrb web siteniz inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 314

9. Bilecik dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 89

10. Isparta merkezden ben Hasan. Selamlar web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler 01-05-2021 08:42:09

11. Bingöl dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . Mrb siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 358

12. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Şırnak merkezden ben memo. Mrb paylaşım ciddiyim hayran edici, saolun 12-05-2021 20:15:46

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link