Karşılaştırma için 3-4 yıl önce hemen hemen her yerde bulunan yorumlara bakın. İnsanlar genellikle Joe Rogan, Alex Jones, Elon Musk gibi insanları severdi. İnsanlar açıkça Trump hakkında mızmızlanır ve ırkçı ya da başka bir şey olarak adlandırılmaktan korkmazlar. Anti semite denmeden George Soros hakkında konuşabilirsiniz. Sanki her şey çok daha kötüye gitmiş gibi.

29 Comments

1. Artvin merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 19-04-2021 21:56:13

2. Kütahya merkezden ben Emine. Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-04-2021 21:56:36

3. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . Selam siten yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 67

4. Bu konu : ” Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 123

5. Rize dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 343

6. Kırklareli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 19-04-2021 22:16:11

7. Kars dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , – 439

8. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . Mrb web siteniz inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 314

9. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 89

10. Merhaba herkese sayfanız inanki güzel, teraziye tıkladım

11. Isparta merkezden ben Hasan. Selamlar web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler 01-05-2021 08:42:09

12. Bingöl dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . Mrb siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 358

13. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

14. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Şırnak merkezden ben memo. Mrb paylaşım ciddiyim hayran edici, saolun 12-05-2021 20:15:46

16. Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, saolun , Gürbüz – 389

18. Niğde merkezden ben . Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, sağolun 12-06-2021 07:36:35

19. Ankara dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 201

20. Karaman merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 14-06-2021 04:54:50

21. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

22. Bu konu : ” Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki iyi, linkedinde paylaştım , ali – 171

23. Yalova dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 289

24. Slm paylaşımın süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 355

26. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? . Selamın aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 275

27. Bu konu : ” Geçen bir veya iki yılda büyük ölçüde gerilediğimizi hisseden var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 398

28. Trabzon merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, tebrikler 15-07-2021 10:57:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link