Iowa, ülkenin bir numaralı mısır, soya fasulyesi, domuz eti ve yumurta üreticisidir. Derecho’nun Iowa çiftliklerine verdiği zararı uzaydan görebilirsiniz. Her şeyde kullandığımız mısır ve soya ile et / kümes hayvanı ürünlerinde çok yakında engelleyici bir kıtlık var.

Author

91 Comments

1. Yalova merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 03:14:41

2. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

3. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 16:19:05

4. Bolu merkezden ben Aylin. Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-08-2020 01:52:37

5. Aydın merkezden ben ahmet. Slm paylaşım inanılmaz güzel, saolun 26-08-2020 18:52:02

6. Giresun merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, sağolun 27-08-2020 21:08:18

7. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

8. Burdur merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-08-2020 03:31:49

9. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

10. İstanbul merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki güzel, şukuladım 31-08-2020 06:46:30

11. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

12. Ankara merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, linkedinde paylaştım 07-09-2020 13:21:56

13. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

14. merhaba arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

15. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

16. Aksaray merkezden ben gaye. Mrb sayfa cidden çok güzel, saolun 02-10-2020 10:09:24

17. Artvin merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:55

18. Kırşehir merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 20-10-2020 21:10:34

19. İstanbul merkezden ben ahmet. Slm web sitesi inan ki güzel, teşekkürler 21-10-2020 00:56:48

20. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 420

21. Selamlar web siten cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

22. Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

23. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 454

24. Edirne merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 24-11-2020 19:18:44

25. Niğde merkezden ben banu. Slm paylaşımın harbiden iyi, twitter da paylaştım 04-12-2020 12:07:33

26. Selamlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

27. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden iyi, facebookta paylaştım , gaye – 357

28. Trabzon merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler 12-12-2020 04:52:10

29. Merhaba siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , – 316

31. İzmir merkezden ben emin. Merhaba sayfan harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 24-12-2020 21:58:26

32. Ağrı merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siteniz valla hoşuma gitti, saolun 27-12-2020 03:47:13

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 431

34. selamun aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

35. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 8

36. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 8

37. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ziya – 190

38. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Selam sayfan cidden çok iyi, saolun , banu – 442

39. Selam herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

40. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 317

41. Zonguldak dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . Selamlar sayfan harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 397

42. Afyon merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-01-2021 23:10:49

43. Selam herkese siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

44. Aksaray dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . Merhaba web siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 201

45. Çanakkale merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız süper ötesi güzel, face de paylaştım 01-02-2021 21:32:33

46. Selamlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

47. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Slm siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 409

48. Zonguldak dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 370

49. Şırnak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım 12-02-2021 04:31:58

50. Bolu merkezden ben banu. Slm siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 20-02-2021 14:06:39

51. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 184

52. Mrb paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

53. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, saolun , ziya – 45

54. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-03-2021 00:55:57

55. Aksaray merkezden ben gaye. Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-03-2021 09:20:02

56. Şanlıurfa dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . Slm web siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 365

57. Siirt dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 147

58. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 359

59. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 421

61. Bilecik merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz valla çok güzel, tebrikler 09-04-2021 21:22:45

62. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 83

63. Karabük dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 53

64. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım , ziya – 366

65. Kırşehir merkezden ben Hasan. Selam web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım 17-04-2021 08:09:28

66. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

67. Mersin dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . Mrb sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 294

68. Nevşehir dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . Selamın aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler , – 290

69. Bilecik merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 07-05-2021 04:07:19

70. İstanbul dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . Mrb web siten yeminle dikkat çekici, saolun , Hasan – 296

71. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Selam siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 296

72. Elazığ dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . Merhabalar web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım , Aylin – 30

73. Çorum merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 24-05-2021 02:43:38

74. İstanbul dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 249

75. Tekirdağ dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . Selamlar bu web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , – 126

76. Kayseri dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 189

77. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 256

78. Kars merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 27-06-2021 15:16:12

79. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

80. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

81. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 195

82. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , mehmet – 434

83. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . Selam sayfa ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 448

84. Adıyaman dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . Merhabalar web siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 380

85. Bayburt dan kimler var. Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 393

86. Bu konu : ” Geçen haftaki Posta Servisi fiyaskosunun medyayı ve insanları Iowa’yı vuran Derecho fırtınasından uzaklaştırmak olduğunu düşünen var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 71

87. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımın yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-07-2021 16:16:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link