olup biten her şeyi küreselleştirerek, asi siviller, sevdiklerimize zarar vermeye gelen devasa siyahlar ve kaçak içki yapan ırkçı beyaz köylüler, sonra klan toplantılarına katılarak, daha sonra barış ve eşitlik mitingine sadece silah ve yelek taşıyarak katılarak …

ve Amerika, tamam burada biraz burdeon almak isteyen var mı? Japonya? hayır .. avustralya nah biz iyiyiz. peki ya “HAYIR” diye bağırdılar.

Haberlerde gördüklerimizden sonra, King Kong gibi büyük siyah Maymun’un eve girmesine ve onu eğitim günü kanlı sahnesinde Denzela Washington gibi kız yapmasına izin veren çılgın psikopat soylularla eşleşemiyoruz …. bizim için berbat etmenin yolu .. sen tut.

hastasın zavallı, aç, yalnız, yorgun ve şirketleriniz, yiyecekleriniz ve bilimsel keşifleriniz artık herşeye SAHİBİZ Haha. ÇİN # 1, herkesin manşetlerde okuduğu resmi “yanıtı” her zaman alan aynı kişi olduğunu söylüyor.

sonra Amerika ve dünya Çin’e dünyanın tüm kaynaklarını ve gücünü vermeye devam eden bir armağan verdi …

ama Çin, kazanılan zaferin kanında yıkanacak vakit yok, aniden farkına varıyor .. ama birkaçı hayatta kaldı.

Büyüklüğün diğer çocuklarla oyun alanına katılmak için birden bire zorunluluk haline geldiği bir zamanda çılgınca büyüdü ..

ama şimdi porselen, tüm oyuncaklar, tüm kum havuzu ve istedikleri her şey, ama onlardan zevk alacak kimse yok … dışında … dünya bize bunun her gün yükselen güneş gibi kesin olduğuna inanmak için öğretildi ve tasarlandı. aynı yönde, ama ya uykunda Alaska’ya taşınırsan …

Güneşin her gün batmadığı veya yüzbinlerce yıldır gözlemlendiği gibi mantıklı yükseldiği bir zamanda …

“Oyun Bitti” haberi okudu … yarın sürebilir.

Amerika dağda yakıt ikmali yapacak ve uyuşturucular savaşa hazır, küçük Çin yüzünde sallanan büyük siyah yaraklar, oohhhhh çin ağla bebekler boohoo ..

ya bu sesler kadar aptal dünya, her yeri bir başkası için görünüşte istenmeyen, herkes için istenmeyen kılmak için yapılmışsa … eğer bir eylem değilse, o zaman gerçeklik tarafından yaratılmışsa, sanal olarak süper gliflerle artırılmış olacaktır. Son yapboz parçası olmayan parçalar ve parçalar …. çünkü Köpek onu kokulu peynir olduğunu düşünerek yedi !!!! hahaha

S

Author

11 Comments

1. Kayseri dan kimler var. geçen yıl Amerika’yı istenmeyen, bozuk görünmek için tasarladı . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 340

2. Diyarbakır merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 01-04-2021 11:56:40

3. Bu konu : ” geçen yıl Amerika’yı istenmeyen, bozuk görünmek için tasarladı ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 20

4. İzmir merkezden ben memo. Slm sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 01-04-2021 15:37:55

5. Bu konu : ” geçen yıl Amerika’yı istenmeyen, bozuk görünmek için tasarladı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 326

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

7. Sivas merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, saolun 08-04-2021 19:13:36

8. İstanbul dan kimler var. geçen yıl Amerika’yı istenmeyen, bozuk görünmek için tasarladı . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 59

9. Mersin dan kimler var. geçen yıl Amerika’yı istenmeyen, bozuk görünmek için tasarladı . Slm web siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 93

10. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link