Resim yayınla

Murtaja al-Qureiris

Bu iyi bir hikaye olduğunu varsayalım, MSM bize söylüyor, çünkü uzun zamandır ABD “müttefiki” şu anda ölüm satırında çocukları ölüm koruyucu 6 mahk sentm etmeye karar verdi. Woo hoo! Beni yanlış anlamayın Suudi Arabistan değişimi iyi bir şey, ama kadınları tam anlamıyla düşünen bir ülkede, bir kadının ülkeyi terk etmek için bir erkekten izin alması gereken bir ülke ve bazıları kaçmak için bu izni taklit etti son yıllarda ve başka bir ülkeye ulaştığında sığınma talebinde bulunduk, birçoğu hala geri döndük ve girişimleri için öldük, werent, uzun hapis cezaları + işkence ve tecavüz, bazen günlük.

Ve STILL bu yaptıkları işin en kötüsü değil ve en kötüsü, Yemen’deki savaş için silahlar, bombalar ve para yoluyla Amerikan destek desteği ile yapılır. MSM bu konuya değmeyecek çünkü raporlarını finanse eden insanlar bunu istemiyor. BM, 2018’de hiçbir şey yapılmazsa 18.000.000 kişinin açlıktan öleceğini söylese de, BM kasıtlı olarak göndererek 24.000 ton rotton yemeği, şimdi basın bu yıl 300.000 diyor, çoğu zaten öldüğü gibi, suudi arabistan yakın zamanda koronavirüs nedeniyle ateşkes ilan etti, ancak kendilerini ihlal ettiler.

Resim yayınla

yine de medya oldukça hükümet, finanse ediyor, teknoloji şirketleri sansür uyguluyor ve dünya virüs saçmalık hype tarafından işgal ediliyor. Bununla ilgili söyleyebileceğim tek şey, acınası bir şey, sen ya da ben, nasıl bir hükümetin ağzından 1 kelimeye güvenebilirsin, ve yıllarca bunu kuran, demokrasiyi yayan bir medya, ABD hiçbir şey yaymaz Kahretsin, her yerde gidiyor ve yıllarca var, ne kadar iyi yaptığımız (neredeyse hiçbiri) hiçbir şey bunu haklı çıkarmıyor, hiçbir şey. iğrenç iğrenç. ABD FUCK

lütfen kaydedin ve paylaşın, hızlı gidecek

Author

115 Comments

1. Mardin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 30-04-2020 12:18:43

2. Merhaba herkese siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

3. Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-05-2020 15:19:55

4. Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Merhaba herkese paylaşımınız inanki mükemmel, teraziye tıkladım

6. elif yılmaz Reply

Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım

8. Selam siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. İzmir merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz gerçekten güzel, şukuladım 14-05-2020 10:18:10

10. Tunceli merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 10:18:17

11. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 10:18:23

12. İzmir merkezden ben banu. Selam sayfan yeminle hayran edici, sağolun 14-05-2020 10:18:29

13. Yalova merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, saolun 14-05-2020 10:18:36

14. Selam herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

15. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, twitter da paylaştım

17. Kırklareli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 27-05-2020 19:45:41

18. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

19. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Erzincan merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun 07-06-2020 06:07:05

21. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Kütahya merkezden ben banu. Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-06-2020 04:56:36

23. Slm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

24. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

25. İstanbul merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 23-06-2020 12:02:18

26. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

27. Bingöl merkezden ben doruk. Merhaba sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-07-2020 09:57:45

28. Selam herkese sayfan yeminle güzel, linkedinde paylaştım

29. Manisa merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 12-07-2020 17:13:58

30. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

31. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 00:06:11

32. Slm paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

33. Mersin merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-07-2020 08:18:23

34. selam arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

35. Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım

36. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 06-08-2020 23:24:54

37. Rize merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-08-2020 11:46:48

38. Muğla merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler 10-08-2020 01:38:05

39. Merhaba herkese paylaşımın inanki hayran edici, şukuladım

40. Merhaba siteniz harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

41. selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun

42. Selam web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

43. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 08-09-2020 15:37:31

44. Slm paylaşım cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

45. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

46. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

47. Selam herkese paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sağolun

48. İstanbul merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 25-09-2020 04:04:14

49. Van merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım 27-09-2020 04:42:08

50. Merhaba herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

51. Bayburt merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:31:41

52. selamun aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

53. selam arkadaşlar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

54. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-10-2020 01:08:29

55. Kahramanmaraş dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . Selam herkese paylaşımın valla çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 177

56. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun 22-10-2020 20:17:53

57. Bu konu : ” Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla güzel, sağolun , mehmet – 185

58. Bu konu : ” Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, saolun , mehmet – 420

59. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten valla çok güzel, tebrikler 25-10-2020 22:46:26

60. Aydın dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . Slm web siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 369

61. Merhaba paylaşımınız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

62. Manisa dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . Selam sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 444

63. Bu konu : ” Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, saolun , Hasan – 301

64. Merhaba herkese sayfa inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

65. Edirne dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . Selam sayfan yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 130

66. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten inanılmaz çok iyi, saolun 16-12-2020 22:25:26

67. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

68. Van merkezden ben ali. Mrb web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 10-01-2021 04:40:52

69. Bu konu : ” Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, şukuladım , banu – 289

70. Denizli dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . Selamlar web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 21

71. Batman dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . Merhabalar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 418

72. Gaziantep merkezden ben ali. Mrb web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 09:18:01

73. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, tebrikler

74. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

75. Tokat merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 04:08:10

76. Bu konu : ” Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 301

77. Kilis merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-01-2021 06:13:26

78. Erzurum dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . Slm paylaşımın vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 105

79. Bilecik dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . Merhaba herkese web siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 89

80. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . Selam herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 206

81. Niğde dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . Slm siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , – 194

82. Diyarbakır dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 454

83. Merhaba siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

84. Tunceli merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım 01-03-2021 01:10:16

85. Bu konu : ” Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok güzel, sağolun , Emine – 105

86. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

87. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok güzel, şukuladım

88. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-03-2021 01:24:21

89. Selam sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

90. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

91. Kırıkkale dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . selam arkadaşlar web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 214

92. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler

93. Tekirdağ merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-04-2021 05:28:28

94. Edirne dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . merhaba arkadaşlar web sitesi valla iyi, tebrikler , gaye – 230

95. Samsun merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, teşekkürler 26-04-2021 03:51:10

96. Bu konu : ” Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 149

97. Afyon dan kimler var. Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok . Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 294

98. Bu konu : ” Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 173

99. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 07-05-2021 03:59:42

100. Uşak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 05:55:15

101. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten valla iyi, twitter da paylaştım

102. Merhabalar sayfan harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

103. Bu konu : ” Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok güzel, face de paylaştım , – 32

104. Bu konu : ” Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 255

105. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

106. Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

107. Kayseri merkezden ben ali. Mrb web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-06-2021 06:36:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link