Kategoriler
Genel

Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok

Resim yayınla

Murtaja al-Qureiris

Bu iyi bir hikaye olduğunu varsayalım, MSM bize söylüyor, çünkü uzun zamandır ABD “müttefiki” şu anda ölüm satırında çocukları ölüm koruyucu 6 mahk sentm etmeye karar verdi. Woo hoo! Beni yanlış anlamayın Suudi Arabistan değişimi iyi bir şey, ama kadınları tam anlamıyla düşünen bir ülkede, bir kadının ülkeyi terk etmek için bir erkekten izin alması gereken bir ülke ve bazıları kaçmak için bu izni taklit etti son yıllarda ve başka bir ülkeye ulaştığında sığınma talebinde bulunduk, birçoğu hala geri döndük ve girişimleri için öldük, werent, uzun hapis cezaları + işkence ve tecavüz, bazen günlük.

Ve STILL bu yaptıkları işin en kötüsü değil ve en kötüsü, Yemen’deki savaş için silahlar, bombalar ve para yoluyla Amerikan destek desteği ile yapılır. MSM bu konuya değmeyecek çünkü raporlarını finanse eden insanlar bunu istemiyor. BM, 2018’de hiçbir şey yapılmazsa 18.000.000 kişinin açlıktan öleceğini söylese de, BM kasıtlı olarak göndererek 24.000 ton rotton yemeği, şimdi basın bu yıl 300.000 diyor, çoğu zaten öldüğü gibi, suudi arabistan yakın zamanda koronavirüs nedeniyle ateşkes ilan etti, ancak kendilerini ihlal ettiler.

Resim yayınla

yine de medya oldukça hükümet, finanse ediyor, teknoloji şirketleri sansür uyguluyor ve dünya virüs saçmalık hype tarafından işgal ediliyor. Bununla ilgili söyleyebileceğim tek şey, acınası bir şey, sen ya da ben, nasıl bir hükümetin ağzından 1 kelimeye güvenebilirsin, ve yıllarca bunu kuran, demokrasiyi yayan bir medya, ABD hiçbir şey yaymaz Kahretsin, her yerde gidiyor ve yıllarca var, ne kadar iyi yaptığımız (neredeyse hiçbiri) hiçbir şey bunu haklı çıkarmıyor, hiçbir şey. iğrenç iğrenç. ABD FUCK

lütfen kaydedin ve paylaşın, hızlı gidecek

“Geçen Yıl Bu 10 Yaşındaki Çocuk ABD’li “Ally” Bir Protesto Gösterisine Katıldığından Öldü – Ne yazık ki Bugün Neler Olduğuna Göre Hiçbir Şey Yok” için 39 yanıt

Mardin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 30-04-2020 12:18:43

Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-05-2020 15:19:55

Tunceli merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 10:18:17

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 10:18:23

Yalova merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, saolun 14-05-2020 10:18:36

Kırklareli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 27-05-2020 19:45:41

Erzincan merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun 07-06-2020 06:07:05

Kütahya merkezden ben banu. Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-06-2020 04:56:36

İstanbul merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 23-06-2020 12:02:18

Bingöl merkezden ben doruk. Merhaba sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-07-2020 09:57:45

Manisa merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 12-07-2020 17:13:58

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 00:06:11

Mersin merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-07-2020 08:18:23

Hatay merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 06-08-2020 23:24:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir