Bu aslında oldukça gerçeküstü ve biraz matris gibi hissettiriyor. Sonuçların bu kadar yerinde olmasını beklemiyordum. Varsa, sağlanan tahminleri ve sonuçları destekleyen veya kınayan herhangi bir kaynak / veri elde etmeyi çok isterim.

İşte bir araya getirdiğim şey: http://imgur.com/gallery/hshfRm9

Fotoğraf slaytları tüm bilgileri ve açıklamaları içerir, ancak aşağıda ele alınan ana tahminleri tekrar edeceğim:

• İLK TAHMİN: Kasım ayındaki ikincil kilitlenmeler için hareket aşaması.

Sonuç: Doğru!

Kanada, Kasım ayı başlarında ek kilitlenmeler başlattı ve 20-25 Kasım civarında büyük şehir sunumuna geçiyor

• İKİNCİ TAHMİN: Aralık 2020’ye kadar izolasyon tesislerinin inşaatı hızlandırıldı.

Sonuçlar: kısmen doğru.

Bu tesislerin inşasının Aralık ayında başlayıp başlamadığından emin değilim, ancak Ekim ayında Kanada Hükümetlerinin kamu ihaleleri listelerine gittim. Site genelinde Kanada hükümeti, genel müteahhitlere teklif verilmek üzere büyük izolasyon tesislerinin inşası için çok sayıda talepte bulundu. İlginç bilgilerle dolu PDF’leri vardı, ancak ne yazık ki liste artık aktif değil ve gönderileri göremiyorsunuz (İpucu: kontrol etmekle ilgileniyorsanız muhtemelen web arşivlerine yüklenmişler).

İnşaatın 2020’nin sonunda veya 2021’in başında gerçekleşmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, inşaatın gerçekten başladığını kanıtlayacak belgelere rastlamadım.

Kanada hükümetinin bu tesislerin amacı / niyetiyle sorgulanmasının ilginç videosu: https://youtu.be/AzWLlfwfD4Y

• ÜÇÜNCÜ TAHMİN: İkincil “dalga” / kilitlemenin daha katı kurallarla Aralık / Ocak’a kadar tamamlanması.

Sonuçlar: Doğru!

Daha geniş bölgelerde daha sıkı kilitlemeler uygulandı

• İLERİ TAHMİN: Kanada işsizliği, 2021’in 1. çeyreğine kadar UBI’ye yükselmek için yeniden düzenlenecek.

Sonuçlar: Kısmen Doğru

Kanada’nın işsizlik konusundaki olası genişlemesinden emin değilim, ancak medya kuruluşlarında bundan bahsediliyor. Mevcut işsizlik yardımlarıyla ilgili daha güvenilir kaynaklar bulmam gerekiyor.

Ancak doğru olan, Kanada’nın UBI’yi geçmek için aktif olarak çalıştığıdır. Kanada, bu yıl birinci çeyrekte vatandaşları arasında UBI için bir yasa tasarısı sundu.

• BEŞİNCİ TAHMİN: (bence en ilginç olanı) İkincil virüs ile bir covid19 mutasyonu / ko-enfeksiyonu Şubat 2021’de ortaya çıkacaktır. Bu, daha yüksek ölüm / enfeksiyon oranlarına yol açacak ve bizi 3. dalgaya ve kilitlenmelere götürecektir.

Sonuç: Çoğunlukla Doğru

Bu tahminin zamanlaması biraz farklıydı, Ocak ortasından sonlarına doğru Brezilya’da bulunan yeni bir ölümcül covid türünün gazeteleri sel basmaya başladığını bildirdi. O kadar çok abarttılar ki, bunun sadece geçici bir çılgınlık olmadığını ve muhtemelen “üçüncü bir kilitlenme” ye dönüşeceğini düşündüm.

Sadece bu ay (Nisan başı) basın, ölümcül Brezilya varyantının Kanada’ya ulaştığını ve 3. dalgaya hazırlandıklarını duyurdu.

Author

26 Comments

1. Sakarya merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 08-04-2021 13:51:51

2. Bu konu : ” Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , Emine – 11

3. Karaman merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız inan ki çok iyi, sağolun 08-04-2021 14:10:13

4. Bursa dan kimler var. Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. . selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 264

5. Ağrı dan kimler var. Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. . Mrb siten süper ötesi iyi, face de paylaştım , ali – 135

6. Bu konu : ” Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, şukuladım , doruk – 39

7. Gürbüz Reply

Selam herkese siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 115

9. Bilecik merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 29-04-2021 18:08:26

10. Bu konu : ” Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 336

11. Bu konu : ” Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, teşekkürler , gaye – 330

12. Muğla merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 27-05-2021 00:00:50

13. Tokat merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, sağolun 27-05-2021 00:27:58

14. Selamlar web siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

15. Samsun merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 01-06-2021 18:41:17

16. Bu konu : ” Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran edici, tebrikler , Emine – 170

17. Elazığ dan kimler var. Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. . Merhabalar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 327

18. Bu konu : ” Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki çok güzel, şukuladım , ali – 435

19. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Sivas dan kimler var. Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 346

21. Bu konu : ” Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle iyi, face de paylaştım , doruk – 94

22. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-07-2021 11:23:23

23. Bu konu : ” Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, saolun , Aylin – 151

24. Ardahan dan kimler var. Geçen yıl ortaya çıkan Kanada e-posta sızıntısı için Tahminler ve Gerçeklik karşılaştırması yaptım. . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 252

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link