Kategoriler
Genel

Geçen yıl rüya görmekten uyandıktan sonra kulağımda / kafamda açıklanamayan sesler yaşıyorum. Kimse benzer bir şey yaşadı mı? Video bağlantısında ses. Tinnitus olabileceğini düşünmüyorum çünkü asla normal bir şekilde gerçekleşmiyorlar.

Tam sesleri tanımlamam için bir süre aldı ama sonunda onları buldum. Duyduğum sesler 1000HZ – 2000HZ tonları BURAYA. Bunlar tonlar, ama ne demek istediğimi anlarsam kulağımda / kafamda "düşük ses seviyesinde".

Bunun gibi bir şey değiştiriyorlar (her harf 0,5 sn aralıklı): 1122121222111122111122212122 vb. Tam olarak bu dizi değil, bu tür bir desende. Bir kod ya da başka bir şey gibi, mors ya da başka bir şey gibi hissettiklerinde değişirler.

Bunun olabileceğini okudum:

1. Kulak çınlaması. Ama bu mantıklı değil. Gün boyunca hiç böyle sesler duymuyorum hiç. Sadece bir rüyadan uyanırken kulağımda / kafamda çalan sesleri duyabiliyorum. Eğer hayal etmediysem olmazlar. Bazen rüya görmediğimi düşündüm ve hala duydum, ama sonra gün boyunca bir çeşit hafıza tetikleyicisinden aldığım rüyayı hatırlıyorum. Çok uzun bir süre oldu, sadece hayal ettikten sonra meydana geldiklerinden oldukça eminim. (Sık sık rüya görüyorum ve rüyalarımı sık sık hatırlıyorum).

2. Hipnagojik durum. Bu konuya fazla bir şey okumadım ama bu durum hakkında bir şeyler okudum sesleri duymanızı sağlayabilirim.

Her neyse … bir sürü insanın başına gelmediği sürece burada büyük bir komplo olmasa da, o kadar uzun süre rahatsız edici ve rahatsız edici (akıl almaz bir şekilde) hissettirdi ki, "ne cehennem" diye düşündüm soracağım ". Peki evet, ne olabileceği hakkında bir fikrin var mı?

Yine ilk düşüncem Tinnitus'du, ama Tinnitus'tan muzdarip insanların bu son derece dar koşullarda başlarını çalacak seslere sahip olmadıklarından eminim. Sanırım yanlış olabilirdim.

“Geçen yıl rüya görmekten uyandıktan sonra kulağımda / kafamda açıklanamayan sesler yaşıyorum. Kimse benzer bir şey yaşadı mı? Video bağlantısında ses. Tinnitus olabileceğini düşünmüyorum çünkü asla normal bir şekilde gerçekleşmiyorlar.” için 16 yanıt

İstanbul merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler 20-02-2020 12:01:44

Artvin merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 20-02-2020 12:58:41

Giresun merkezden ben Aylin. Merhabalar siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2020 10:37:29

Sinop merkezden ben Aylin. Slm siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2020 19:18:41

Osmaniye merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, teşekkürler 22-02-2020 17:29:09

Hatay merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa valla güzel, linkedinde paylaştım 16-03-2020 00:45:36

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 21-03-2020 15:36:46

Edirne merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2020 09:50:55

Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, tebrikler 30-03-2020 22:41:09

Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 04-04-2020 22:44:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir