Geçen yılın başlarında Sandy Hook’la ilgili bir makalenin revizyon geçmişine bakarken tuhaf bir şey gördüğümü hatırlıyorum.

O zaman bunu yazmayı düşündüm. Ne olduğunu çözemediğimi düşünüyordum. Orada 13 Aralık 2012 ile ilgili bir şey var ve bu da erken bir revizyondaydı. Ve değişti ve gitti, mh * kullanıcı adımın Blris Johnson ile ilgisi yok. Bu hesabı 2018’de oluşturduğumun kim olduğunu bilmiyordum.

“Geçen yılın başlarında Sandy Hook’la ilgili bir makalenin revizyon geçmişine bakarken tuhaf bir şey gördüğümü hatırlıyorum.” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” Geçen yılın başlarında Sandy Hook’la ilgili bir makalenin revizyon geçmişine bakarken tuhaf bir şey gördüğümü hatırlıyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 355

2. Bu konu : ” Geçen yılın başlarında Sandy Hook’la ilgili bir makalenin revizyon geçmişine bakarken tuhaf bir şey gördüğümü hatırlıyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 267

3. Bayburt merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 07-02-2021 20:25:20

4. Bu konu : ” Geçen yılın başlarında Sandy Hook’la ilgili bir makalenin revizyon geçmişine bakarken tuhaf bir şey gördüğümü hatırlıyorum. ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi güzel, sağolun , hatice – 275

5. Hakkari dan kimler var. Geçen yılın başlarında Sandy Hook’la ilgili bir makalenin revizyon geçmişine bakarken tuhaf bir şey gördüğümü hatırlıyorum. . Merhaba herkese sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , memo – 304

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link