Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları?

Sanırım burada veya 4chan’da, İtalya’nın vurulacak ilk yer olacağını ve dünyanın kilitleneceğini söyleyen bir adam, çünkü insan poposunda nasıl tepki vereceğinden korkuyorlar. Aşılar vb. nedenlerle cama / ilaçlara yatırım yapmayı tavsiye etti.

Virüsün Brezilya’daki yarasa popülasyonuna girmesi, orada mutasyona uğraması ve insanlara geri dönme ihtimalinin% 20 olduğunu belirtti. bu durumda ölü sayısı çılgınca olur ve bu yüzden dünya liderleri çıldırdı

Bu yüzden, belki görünüşte anlamsız kilitlenmeler, imkansız “Sıfır covid” fikri ve mutasyonlara yönelik çılgınlıklar aslında NWO veya iklim gündemi için bir büyük komplo değil mi, ama aslında gerçekten bir nüfusun yıkıcı olma olasılığına bir tepki mi diye merak ediyorum. Daha fazla insan enfekte olmaya ve bunu yaymaya devam ettikçe meydana gelme şansı iyi olan bir mutasyon?

“Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları?” üzerine 11 yorum

1. Bolu dan kimler var. Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? . Selamın aleyküm web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 121

2. Denizli merkezden ben . Selamın aleyküm web siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım 18-02-2021 16:05:38

3. Osmaniye merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-02-2021 02:52:24

4. Adıyaman dan kimler var. Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? . Selamlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 356

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link