Sanırım burada veya 4chan’da, İtalya’nın vurulacak ilk yer olacağını ve dünyanın kilitleneceğini söyleyen bir adam, çünkü insan poposunda nasıl tepki vereceğinden korkuyorlar. Aşılar vb. nedenlerle cama / ilaçlara yatırım yapmayı tavsiye etti.

Virüsün Brezilya’daki yarasa popülasyonuna girmesi, orada mutasyona uğraması ve insanlara geri dönme ihtimalinin% 20 olduğunu belirtti. bu durumda ölü sayısı çılgınca olur ve bu yüzden dünya liderleri çıldırdı

Bu yüzden, belki görünüşte anlamsız kilitlenmeler, imkansız “Sıfır covid” fikri ve mutasyonlara yönelik çılgınlıklar aslında NWO veya iklim gündemi için bir büyük komplo değil mi, ama aslında gerçekten bir nüfusun yıkıcı olma olasılığına bir tepki mi diye merak ediyorum. Daha fazla insan enfekte olmaya ve bunu yaymaya devam ettikçe meydana gelme şansı iyi olan bir mutasyon?

Author

38 Comments

1. Bolu dan kimler var. Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? . Selamın aleyküm web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 121

2. Merhabalar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

3. İzmir merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfan valla güzel, sağolun 18-02-2021 15:57:03

4. Denizli merkezden ben . Selamın aleyküm web siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım 18-02-2021 16:05:38

5. Selam herkese paylaşım valla dikkat çekici, saolun

6. Bartın merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım 18-02-2021 16:18:41

7. Osmaniye merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-02-2021 02:52:24

8. selam arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

9. Adıyaman dan kimler var. Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? . Selamlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 356

10. Bu konu : ” Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki iyi, saolun , doruk – 286

11. Bu konu : ” Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? ” çok güzel. Selamlar sayfa valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 188

12. Bu konu : ” Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 228

13. Gürbüz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun

14. Gümüşhane merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-03-2021 14:24:56

15. Selam herkese paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Şanlıurfa dan kimler var. Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? . Slm siten inan ki dikkatimi çekti, saolun , ziya – 348

17. Manisa merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz vallaha güzel, sağolun 25-03-2021 18:10:00

18. Ankara dan kimler var. Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? . Merhabalar sayfan cidden çok iyi, tebrikler , Hasan – 379

19. Bu konu : ” Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 43

20. Van dan kimler var. Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? . Slm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 393

21. Ağrı dan kimler var. Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? . Mrb siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 460

22. Bu konu : ” Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 393

23. Şanlıurfa dan kimler var. Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? . Selam herkese web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 110

24. Kastamonu dan kimler var. Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? . Mrb paylaşımınız vallaha çok iyi, saolun , banu – 3

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 443

26. Bu konu : ” Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, face de paylaştım , banu – 374

27. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? . Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 404

28. Bu konu : ” Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , banu – 490

29. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan valla güzel, linkedinde paylaştım 28-06-2021 15:00:23

30. elif yılmaz Reply

Slm siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler

31. Bu konu : ” Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 74

32. Gümüşhane dan kimler var. Geçen yılki DISCUSS gönderisi, öngörülen kilitlenme ve mutasyon senaryoları? . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 43

33. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

34. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link