Bunu, büyük bir gece kuşu olduğumu söyleyerek önsöz yapmama izin verin (tam anlamıyla amaçlanmış), böylece kendime güvenerek bunun alanım için norm dışı olduğunu söyleyebilirim. Ama şu anda gece 2 ve benim bölgemdeki her kuş gibi sabahmış gibi cıvıldıyor. Çok gürültülü ve birçoğu var. Bunu gerçekten çok tuhaf buluyorum. Bu en azından son 30 dakikadır devam ediyor. Yaşadığınız yerde duyan başka biri var mı? Kuzeybatı Arkansas btw’deyim.

Hayatım boyunca burada yaşadım ve her zaman bir gece kuşu oldum ve hayatımda geceleri böyle cıvıldayan kuşları duyduğumu hiç hatırlayamıyorum. Hızlı bir google araması yaptım ve geceleri cıvıldayan birkaç tür buldum, ancak duyduğum türlerle eşleşmiyorlar.

Düşünceler? Bir tür yaklaşan tehlikenin sinyalini veriyor olabilirler mi?

Author

11 Comments

1. Ankara dan kimler var. Gecenin bir yarısı sabahmış gibi cıvıldayan kuşlar . Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 241

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gecenin bir yarısı sabahmış gibi cıvıldayan kuşlar ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 62

3. Trabzon dan kimler var. Gecenin bir yarısı sabahmış gibi cıvıldayan kuşlar . selamun aleyküm paylaşım valla çok iyi, tebrikler , ali – 247

4. Bu konu : ” Gecenin bir yarısı sabahmış gibi cıvıldayan kuşlar ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, saolun , Hasan – 80

5. Yalova merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-04-2021 21:49:46

6. Afyon merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan vallaha iyi, sağolun 16-04-2021 14:18:47

7. Bursa merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-04-2021 03:11:36

8. Bartın merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 20-04-2021 22:59:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link